Βαρύ πένθος για την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – “Για ποιο ταξίδι κίνησες να πας…”

21:01 - 23/03/2020

Το πιο βαρύ πλήγμα φαίνεται πως επιφύλασσε ο Μάρτιος στο φευγιό του για την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου καθώς έφυγε από τη […] The post Βαρύ πένθος για την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου – “Για ποιο ταξίδι κίνησες να πας…” appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέθανε ο πατέρας της Αλεξάνδρα Παλαιολόγου -"Για ποιο ταξίδι κίνησες να πας..."

Τον θάνατο του πατέρα της γνωστοποίησε με ανάρτησή της στο Facebook, η ηθοποιός Αλεξάνδρα Παλαιόλογου

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Πένθος για την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου

Σε πένθος βυθίστηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου καθώς το πρωί της Δευτέρας “έχασε” τον πατέρα της, που αγαπούσε και θαύμαζε πολύ. Ο 88χρονος, έπασχε από άνοια και η υγεία του είχε επιδεινωθεί αρκετά. Η ηθοποιός είχε κάνει γνωστό το πρόβλημα υγείας του, όταν το περασμένο καλοκαίρι, σε ανάρτησή της είχε γράψει: «Ο μπαμπάκας μου… Γιορτάζει σήμερα, […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr

Πένθος για την Αλεξάνδρα Παλαιολόγου

Σε πένθος βυθίστηκε η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου καθώς το πρωί της Δευτέρας έχασε τον πατέρα της, που αγαπούσε και θαύμαζε πολύ. Ο 88χρονος, έπασχε από άνοια και η υγεία του είχε επιδεινωθεί αρκετά. Η ηθοποιός είχε κάνει γνωστό το πρόβλημα υγείας του, όταν το περασμένο καλοκαίρι, σε ανάρτησή της είχε γράψει: Ο μπαμπάκας μου… Γιορτάζει σήμερα, είναι του Αγίου Παντελεήμονος, αλλά πια δυστυχώς δε θυμάται ούτε ότι γιορτάζει, δε θυμάται ούτε ποια είμαι ούτε τι συγγένεια έχουμε… Ο μπαμπάκας μου δε θυμάται που με έπαιρνε απ’ το χέρι και με πήγαινε στη Λυρική Σκηνή για να δούμε όπερες και μπαλέτο, δε θυμάται πως αν 14 Φλεβάρη ήμουν μόνη μου ήταν ο άντρας που μου έστελνε λουλούδια, δε θυμάται που με συνόδεψε

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Η Κατερίνα Νοτοπούλου απαντά για τα μηνύματα από τον Στέφανο Κασσελάκη: «Μου έκανε bullying»

Γιώργος Παπακώστας: «Μύριζαν τα φαγητά μου στην Ελένη Μενεγάκη και έβγαινε με τις πιτζάμες από το καμαρίνι της»