Πέθανε ο αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

13:25 - 20/03/2020

Σε ηλικία 74 ετών έφυγε από τη ζωή ο αγαπημένος ηθοποιός.Τον χαμό του αγαπημένου ηθοποιού, Πάνου Χατζηκουτσέλη, θρηνεί ο καλλιτεχνικός κόσμος. Την είδηση του θανάτου του έκανε γνωστή ο Άγγελος Πυριόχος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook.Με ένα μήνυμα που ραγίνει καρδιές, ο Άγγελος

Διαβάστε Περισσότερα στο madata.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέθανε ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης!

Πέθανε σε ηλικία 74 ετών ο γνωστός και αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Το θλιβερό γεγονός έκανε γνωστό μέσω facebook ο Άγγελος Πηριόχος, με τον οποίο ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Πέθανε ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης! δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε το στο Newsit

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης (pics & vid)

Η «Λατρεία» Πάνος Χατζηκουτσέλης «έφυγε» από τη ζωή σε ηλικία 75 ετών.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Η είδηση του θανάτου του Πάνου Χατζηκουτσέλη προκαλεί απέραντη θλίψη.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Η είδηση του θανάτου του Πάνου Χατζηκουτσέλη προκαλεί απέραντη θλίψη.

Διαβάστε το στο tovima

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Πέθανε σε ηλικία 74 ετών ο αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Το θλιβερό γεγονός έκανε γνωστό μέσω facebook ο Άγγελος Πηριόχος, με τον οποίο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Έφυγε από τη ζωή ο Πάνος Χατζηκουτσέλης. Το θλιβερό γεγονός έκανε γνωστό μέσω facebook ο Άγγελος Πηριόχος, με τον οποίο έκανε πολύ παρέα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Απεβίωσε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Σε ηλικία 74 ετών έφυγε από τη ζωή ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Τη δυσάρεστη είδηση γνωστοποίησε ο προσωπικός του φίλος Άγγελος Πυριόχος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook.

Διαβάστε το στο kathimerini.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Πέθανε, σε ηλικία 74 ετών, ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Την είδηση του θανάτου του έκανε γνωστή ο Άγγελος Πυριόχος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook.

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης σε ηλικία 74 ετών

Σε ηλικία 74 ετών έφυγε από τη ζωή ο αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης σε ηλικία 74 ετών appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

«Έφυγε» από την ζωή σε ηλικία 74 ετών την Παρασκευή (20/3) ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Πέθανε σε ηλικία 74 ετών ο γνωστός και αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Το θλιβερό γεγονός έκανε γνωστό μέσω facebook ο Άγγελος Πηριόχος, με τον οποίο έκανε πού παρέα. «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσελης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος […] The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Πέθανε ο Πάνος Χατζηκουτσέλης

Πέθανε ο Πάνος Χατζηκουτσέλης. Την είδηση του θανάτου του έκανε γνωστή μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook, ο Άγγελος Πυριόχος. […] The post Πέθανε ο Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Την είδηση του θανάτου του έκανε γνωστή ο Άγγελος Πυριόχος The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on Newsitamea.gr.

Διαβάστε το στο newsitamea.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Το μήνυμα του Άγγελου Πυριόχου στο Facebook

Διαβάστε το στο lifo.gr

Έφυγε από τη ζωή στα 74 χρόνια του ο αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Στα  74 χρόνια του έφυγε από τη ζωή ο ηθοποιός, Πάνος Χατζηκουτσέλης. H είδηση που σκόρπισε θλίψη στον καλλιτεχνικό χώρο έγινε γνωστή μέσα α`

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Θλίψη στον καλλιτεχνικό χώρο από τον θάνατο του Πάνου Χατζηκουτσέλη. The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

ΕΛΛAΔΑ  Την τελευταία του πνοή σε ηλικία 75 ετών άφησε ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Την είδηση του θανάτου του έκανε γνωστή ο Άγγελος Πυριόχος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook με ένα συγκινητικό κείμενο: «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσέλης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος μου. Το γέλιο μου. Ο συνεργάτης μου. Το στήριγμα. Έφυγε. Δύο μέρες τον έπαιρνα τηλέφωνο και δεν απαντούσε. Και γω στο νησί. Δεν είναι ζωή πια αυτή». Γεννημένος στις 5 Δεκεμβρίου 1945 ο Πάνος Χατζηκουτσέλης συμμετείχε σε δεκάδες θεατρικές και τηλεοπτικές παραγωγές, ενώ οι παλαιότεροι σίγουρα θα τον θυμούνται από τις σειρές «Αναδυόμενη» (δίπλα στη Νόρα Βαλσάμη), «Λωξάντρα», «Ακροβάτες», «Μαντάμ Σουσού» κ.ά. Ωσ

Διαβάστε το στο topontiki.gr

"Έφυγε" ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Τη δυσάρεστη είδηση γνωστοποίησε ο Άγγελος Πυριόχος.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Εφυγε από τη ζωή σε ηλικία 74 ετών The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Σε ηλικία 74 ετών έφυγε από τη ζωή ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Εφυγε από τη ζωή ο γνωστός ηθοποιός ο Πάνος Χατζηκουτσέλης

Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 74 ετών ο ηθοποιός, Πάνος Χατζηκουτσέλης. Ο Άγγελος Πυριόχος είναι αυτός που έκανε την είδηση του θανάτου τη αγαπημένου ηθοποιού γνωστή μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσελης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος μου. Το γέλιο μου. Ο συνεργάτης μου. Το στήριγμα. Έφυγε. Δύο […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

«Έφυγε» ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Έφυγε από τη ζωή ο ηθοποιός, Πάνος Χατζηκουτσέλης, σε ηλικία 74 ετών. Ο Άγγελος Πυριόχος έκανε γνωστή την είδηση του θανάτου τη ηθοποιού γνωστή μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσελης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος μου. Το γέλιο μου. Ο συνεργάτης μου. Το στήριγμα. Έφυγε. Δύο μέρες τον έπαιρνα τηλέφωνο […]

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Έφυγε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Έφυγε» σήμερα από τη ζωή σε ηλικία 74 ετών ο αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Το άρθρο Έφυγε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Σε ηλικία 74 ετών έφυγε από τη ζωή ο ηθοποιός, Πάνος Χατζηκουτσέλης.

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Πέθανε ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 74 ετών

Διαβάστε το στο news.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Lamianow.gr Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης Όπως ανακοίνωσε πριν από λίγο ο καλό του φίλος Άγγελος Πυριόχος. Πέθανε ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Την είδηση του θανάτου του έκανε γνωστή ο Άγγελος Πυριόχος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Με ένα μήνυμα που ραγίνει καρδιές, ο Άγγελος Πυριόχος έγραψε: «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσέλης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος μου. Το γέλιο μου. […] Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης Νewsroom

Διαβάστε το στο lamianow.gr

«Έφυγε» ο Πάνος Χατζηκουτσέλης

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης σε ηλικία 75 ετών, όπως […] The post «Έφυγε» ο Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Έφυγε από την ζωή ο αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Με ένα μήνυμα στο Facebook που ραγίζει καρδιές, ο Άγγελος Πυριόχος έκανε γνωστόν τον θάνατο του ηθοποιού Πάνου Χατζηκουτσέλη «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσέλης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος μου. Το γέλιο μου. Ο συνεργάτης μου. Το στήριγμα. Έφυγε. Δύο μέρες τον έπαιρνα τηλέφωνο και δεν απαντούσε. Και γω στο νησί. Δεν είναι ζωή […]

Διαβάστε το στο

«Έφυγε» ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

«Έφυγε» σε ηλικία 74 ετών ο γνωστός και αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης.Την είδηση έκανε γνωστή μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook ο Άγγελος Πυριόχος. «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσελης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος μου. Το γέλιο [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Σε ηλικία 74 ετών έφυγε από τη ζωή ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Τη δυσάρεστη είδηση γνωστοποίησε ο προσωπικός του φίλος Άγγελος Πυριόχος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Ο Πάνος Χατζηκουτσέλης γεννήθηκε στην Αθήνα στις 5 Δεκεμβρίου του 1945. Έκανε την πρώτη του εμφάνιση στην τηλεόραση, στην σειρά «Αναδυόμενη», το 1978 από την […]

Διαβάστε το στο politik.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Σε ηλικία 74 ετών έφυγε από τη ζωή ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on analitis.gr.

Διαβάστε το στο analitis.gr

Πέθανε ο Πάνος Χατζηκουτσέλης

Την είδηση του θανάτου του Πάνου Χατζηκουτσέλη έκανε γνωστή ο Άγγελος Πυριόχος.

Διαβάστε το στο fosonline.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Όπως ανακοίνωσε πριν από λίγο ο καλό του φίλος Άγγελος Πυριόχος. Πέθανε ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Την είδηση του θανάτου του έκανε γνωστή ο Άγγελος Πυριόχος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Με ένα μήνυμα που ραγίνει καρδιές, ο Άγγελος Πυριόχος έγραψε: «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσέλης μου. Ο αδελφός μου. Ο ... The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on AgrinioNews.

Διαβάστε το στο agrinionews.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης - Την είδηση έκανε γνωστή μέσα από τον προσωπικό λογαριασμό του στο Facebook, ο Άγγελος ΠυριόχοςΠέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης, ο οποίος έγινε γνωστός στο ευρύ κοινό, παίζοντας τον ρόλο του Ιάσονα Παπαπέτρου στη δημοφιλή σειρά του ΑΝΤ1, «Εκείνες κι Εγώ».  Την είδηση έκανε γνωστή μέσα από τον προσωπικό λογαριασμό του στο Facebook, ο Άγγελος Πυριόχος. «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσέλης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος μου. Το γέλιο μου. Ο συνεργάτης μου. Το στήριγμα. Έφυγε. Δύο μέρες τον έπαιρνα τηλέφωνο και δεν απαντούσε. Και γω στο νησι. Δεν είναι ζωή πια αυτή», έγραψε.  

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Όπως ανακοίνωσε πριν από λίγο ο καλό του φίλος Άγγελος Πυριόχος. Πέθανε ο γνωστός ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Την είδηση του θανάτου του έκανε γνωστή ο Άγγελος Πυριόχος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Με ένα μήνυμα που ραγίνει καρδιές, ο Άγγελος Πυριόχος έγραψε: «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσέλης μου. Ο αδελφός μου. Ο … The post Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης appeared first on AgrinioPress.

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Σε ηλικία 74 ετών..

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Πέθανε ο ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης

Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 74 ετών ο αγαπημένος ηθοποιός Πάνος Χατζηκουτσέλης. Τη θλιβερή είδηση γνωστοποίησε μέσα από τα social media ο καλός του φίλος Άγγελος Πυριόχος. «Ο Πάνος μου. Ο Χατζηκουτσέλης μου. Ο αδελφός μου. Ο φίλος μου. Το γέλιο μου. Ο συνεργάτης μου. Το στήριγμα. Έφυγε. Δύο μέρες το έπαιρνα τηλέφωνο και […]

Διαβάστε το στο topnews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ madata.gr

Κίκιλιας: 9 άτομα στα πασχαλινά τραπέζια μέσα - Έως 12 άτομα σε ανοιχτό χώρο. Τα μέτρα για τη Μεγάλη Εβδομάδα

Σeξ: Γιατί υπάρχει απώλεια επιθυμίας - Οι βασικοί λόγοι

Το μυστικό για να γυαλίσετε τα ασημικά σας βρίσκεται στο ψυγείο σας!

Παγώνη: Τέλος Ιουνίου θα έχουμε σχετική ανοσία. Το σχέδιο για το Πάσχα στο χωριό

Ο λόγος που συνήθως ξυπνάς πριν από το ξυπνητήρι

Αγγελική: Καταιγιστικές εξελίξεις - Η Αθηνά ετοιμάζει εκδίκηση για την Αγγελική!