Δίκη Χρυσής Αυγής – Χρήστος Παππάς: Χαιρετούσα ναζιστικά με το γιο μου για… πλάκα!

15:41 - 22/10/2019

Δίκη Χρυσής Αυγής: Σε… αστεϊσμό απέδωσε το ναζιστικό χαιρετισμό του ιδίου και του μικρού -τότε- γιου του, ο πρώην βουλευτής της Χρυσής Αυγής Χρήστος Παππάς απολογούμενος σήμερα Τρίτη (22/10), ενώπιον του Τριμελούς Εφετείου Κακουργημάτων της Αθήνας.Ο κουμπάρος του Νίκου Μιχαλολιάκου ερωτηθείς από έδρας τόσο για το φωτογραφικό υλικό που τον εμφανίζουν να χαιρετά ναζιστικά μαζί με με το γιο του, παιδί ακόμα, όσο και για κείμενά του, τα οποία κατασχέθηκαν από ηλεκτρονικό του υπολογιστή, έκανε λόγο για προσωπικά δεδομένα.Κατηγορούμενο The post Δίκη Χρυσής Αυγής – Χρήστος Παππάς: Χαιρετούσα ναζιστικά με το γιο μου για… πλάκα! appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε Περισσότερα στο tromaktiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δίκη Χρυσής Αυγής: «Πλάκα κάναμε» λέει ο Παππάς για το ναζιστικό χαιρετισμό με τον γιο του

«Προσέρχομαι με καθαρή την συνείδηση μου. Είμαι Χριστιανός Ορθόδοξος» είπε στην έναρξη της απολογίας του ο θεωρούμενος ως «καθοδηγητής» της…

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Δίκη Χρυσής Αυγής – Παππάς: «Για πλάκα» χαιρετούσε ναζιστικά με τον ανήλικο γιο του

Η Δίκη της Χρυσής Αυγής συνεχίζεται με την απολογία του πρώην βουλευτή και καθοδηγητή της οργάνωσης, Χρήστου Παππά

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tromaktiko.gr

Ανεκδοτάρα με πρόταση: Θα μου κάτσεις;

Χειροπέδες σε άντρα για μεταφορά ναρκωτικών – Κατασχέθηκαν πάνω από 70 κιλά κάνναβης

Κακοκαιρία «Π» – Ξάνθη: Κλαδί δέντρου διέλυσε παρμπρίζ σε λεωφορείο εν κινήσει

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 46χρονου

Το να μοιράζεστε το κρεβάτι με τον σύντροφό σας επηρεάζει τον ύπνο σας;

Κακοκαιρία Ciaran: Φονικό πέρασμα από την Ιταλία – 7 νεκροί και 2 αγνοούμενοι