Σάσα Μπάστα: Κόπηκε η φωνή μου από τις τσιρίδες όταν διάβασα ένα δημοσίευμα για τον χωρισμό μου

18:09 - 28/10/2024

Πλέον απαντώ και γιατί δεν είμαι μόνη μου σε έναν γάμο αλλά και επειδή υπάρχει ένα παιδί, ανέφερε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H αποκάλυψη της Σάσας Μπάστα για τον χωρισμό της: "Κόπηκε η φωνή μου από τις τσιρίδες όταν διάβασα λεπτομέρειες σε ένα δημοσίευμα"

Η Σάσας Μπάστα απάντησε για τα δημοσιεύματα περί χωρισμού από τον σύζυγό της, τις αισθητικές επεμβάσεις και πώς αντιμετώπισε στο παρελθόν εμμονικό θαυμαστή

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σάσα Μπάστα: «Κόπηκε η φωνή μου από τις τσιρίδες όταν διάβασα για τον χωρισμό μου»

«Μπορεί να βλέπεις εικονικά μία Μπάρμπι, αλλά μόνο Μπάρμπι δεν είμαι. Είμαι ένας άσσος κανονικός», είπε η Σάσα Μπάστα. Για τα δημοσιεύματα του χωρισμού της, τις αισθητικές επεμβάσεις και έναν θαυμαστή που είχε στο παρελθόν εμμονή μαζί της, μίλησε μεταξύ άλλων, η Σάσα Μπάστα στις κάμερες τηλεοπτικών εκπομπών, με το απόσπασμα από τις δηλώσεις της ... Περισσότερα To άρθρο Σάσα Μπάστα: «Κόπηκε η φωνή μου από τις τσιρίδες όταν διάβασα για τον χωρισμό μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Από Τζέσικα Ράμπιτ μέχρι σκουλήκι - Οι 10 κορυφαίες εμφανίσεις της Χάιντι Κλουμ για το Χάλογουιν

Καιρός: Ανομβρία και κατά τόπους φαινόμενα στη χώρα - Πότε θα πέσει η θερμοκρασία

Super League 2: Άνετα η ΑΕΛ 2-0 τον Μακεδονικό, συνεχίζει ακάθεκτη στην κορυφή – Δείτε τα γκολ

Ιράν: Εκτελέστηκε ο Γερμανοϊρανός Τζαμσίντ Σαρμάντ που είχε κατηγορηθεί για τρομοκρατική επίθεση σε τέμενος

Έρευνα υποστηρίζει ότι η κατανάλωση φυστικοβούτυρου από νεαρή ηλικία μειώνει τις πιθανότητες εμφάνισης αλλεργίας

10 γαλακομπούρεκα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη που πρέπει να δοκιμάσετε