Άννα Λιβαθυνού: Αν δεν είχα τον σύζυγο μου, δεν θα μπορούσα να κάνω αυτό που θέλω

12:19 - 28/10/2024

«Είναι στήριγμα, πραγματικά το λέω ότι ο άνδρας μου με βοηθάει πάρα πολύ», παραδέχεται η Άννα Λιβαθυνού. Για τη συνεργασία στην καθημερινή ζώνη του Action 24 με τον Γιώργο Κακούση αλλά και την προσωπική της ζωή μίλησε, ανάμεσα σε άλλα, η Άννα Λιβαθυνού το πρωινό της Δευτέρας (28.10.2024) στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Λιβαθυνού: Αν δεν είχα τον σύζυγο μου, δεν θα μπορούσα να κάνω αυτό που θέλω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κατερίνα Σακελλαροπούλου: Πολύτιμη παρακαταθήκη, το σθένος και η ομοψυχία των ηρώων του ’40

Νίκος Αλιάγας: Το συγκινητικό μήνυμα για την 28η Οκτωβρίου και οι εύζωνες – «Σας ασπαζόμαστε»

Μάριος Ηλιόπουλος κατά Στεφάν Λανουά: Η ΑΕΚ λέει όχι σε όλα τα κραυγαλέα «λάθη» που γίνονται

Το μήνυμα του σμηναγού Γιώργου Σωτηρίου: Ας τιμήσουμε τις θυσίες του παρελθόντος

Ισαβέλλα Δάρρα: Έμενα πέντε χρόνια στο Ντουμπάι, αλλά άλλαξαν τα πράγματα και γύρισα στην Ελλάδα

Εντυπωσιακή η μεγάλη στρατιωτική παρέλαση στη Θεσσαλονίκη - Κέρδισαν τις εντυπώσεις τα άρματα μάχης και τα στρατιωτικά τμήματα