«Βλέπαμε τον θάνατο να έρχεται» - Συγκλονίζει ένοικος του ξενοδοχείου στη Φλώρινα που δηλητηριάστηκε από μονοξείδιο του άνθρακα

10:19 - 28/10/2024

Στις τραγικές στιγμές που βίωσε με την δηλητηρίαση από μονοξείδιο του άνθρακα στο Λιμνοχώρι Φλώρινας περιέγραψε ένας ένοικος του ξενοδοχείου. «Βλέπαμε τον θάνατο να έρχεται και δεν μπορούσαμε να αντιδράσουμε», είπε χαρακτηριστικά μιλώντας στον ΑΝΤ1 ο Ορέστης Σαμαράς, ο οποίος τελικά βγήκε από το ξενοδοχείο στο Λιμνοχώρι Φλώρινας,  σε ημιλιπόθυμη κατάσταση. «Αρχικά επηρεάστηκε η γυναίκα ... Περισσότερα To άρθρο «Βλέπαμε τον θάνατο να έρχεται» - Συγκλονίζει ένοικος του ξενοδοχείου στη Φλώρινα που δηλητηριάστηκε από μονοξείδιο του άνθρακα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ρίγη συγκίνησης για τα δάκρυα του εύζωνα την ώρα της παρέλασης στη Θεσσαλονίκη

Άννα Λιβαθυνού: Αν δεν είχα τον σύζυγο μου, δεν θα μπορούσα να κάνω αυτό που θέλω

Στο Περιστέρι ο Κυριάκος Μητσοτάκης για την μαθητική παρέλαση - «Είναι μια ημέρα τιμής και αναστοχασμού» το μήνυμα του πρωθυπουργού

Μεγάλη πτώση για Μαρία Σάκκαρη – Σταθερός ο Στέφανος Τσιτσιπάς στην παγκόσμια κατάταξη

Νεφέλη Ορφανού: Το αν καβάλησα το καλάμι το ξέρουν οι άλλοι, εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω

Ολυμπιακός: Αντιδράσεις στην Κύπρο για το πανό που σήκωσαν ερυθρόλευκοι οπαδοί στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό