Ο Κέντρικ Ναν πέτυχε κάτι ιστορικό για τον Παναθηναϊκό κόντρα στον Ολυμπιακό και «ακολούθησε» Κόμαζετς και Μποντίρογκα

10:19 - 28/10/2024

Η ποιότητα του Κέντρικ Ναν είναι αδιαμφισβήτητη. “Έλαμψε” και στο Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός (71-78), με τον Αμερικανό να κάνει ένα σχεδόν αλάνθαστο ντέρμπι μέσα στο ΣΕΦ. Ο Κέντρικ Ναν έκανε ένα από τα καλύτερά του παιχνίδια στην Ελλάδα, “σκοτώνοντας” τον Ολυμπιακό με την απόδοσή του και δίνοντας στον Παναθηναϊκό τη νίκη μέσα στο ΣΕΦ (71-78), ... Περισσότερα To άρθρο Ο Κέντρικ Ναν πέτυχε κάτι ιστορικό για τον Παναθηναϊκό κόντρα στον Ολυμπιακό και «ακολούθησε» Κόμαζετς και Μποντίρογκα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Λιονέλ Μέσι: Η ανάρτηση του Αργεντινού για την «τεσσάρα» της Μπαρτσελόνα στην έδρα της Ρεάλ Μαδρίτης

Ρίγη συγκίνησης για τα δάκρυα του εύζωνα την ώρα της παρέλασης στη Θεσσαλονίκη

Άννα Λιβαθυνού: Αν δεν είχα τον σύζυγο μου, δεν θα μπορούσα να κάνω αυτό που θέλω

Στο Περιστέρι ο Κυριάκος Μητσοτάκης για την μαθητική παρέλαση - «Είναι μια ημέρα τιμής και αναστοχασμού» το μήνυμα του πρωθυπουργού

Μεγάλη πτώση για Μαρία Σάκκαρη – Σταθερός ο Στέφανος Τσιτσιπάς στην παγκόσμια κατάταξη

Νεφέλη Ορφανού: Το αν καβάλησα το καλάμι το ξέρουν οι άλλοι, εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω