Χριστίνα Τσάφου: Έχω βιώσει πολλή ανεργία, το να μην χτυπάει το τηλέφωνο για μια δουλειά

10:09 - 28/10/2024

«Όταν έγινε το Καφέ της Χαράς, ανέβηκε και ο μισθός μου στο θέατρο», λέει η Χριστίνα Τσάφου. Η Χριστίνα Τσάφου έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου. Η ηθοποιός μίλησε για την ανεργεία που έχει βιώσει, αλλά και για το κασέ της που ανέβηκε, μετά το Καφέ της Χαράς. Έχετε βιώσει τη δύσκολη ... Περισσότερα To άρθρο Χριστίνα Τσάφου: Έχω βιώσει πολλή ανεργία, το να μην χτυπάει το τηλέφωνο για μια δουλειά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Λιονέλ Μέσι: Η ανάρτηση του Αργεντινού για την «τεσσάρα» της Μπαρτσελόνα στην έδρα της Ρεάλ Μαδρίτης

Ρίγη συγκίνησης για τα δάκρυα του εύζωνα την ώρα της παρέλασης στη Θεσσαλονίκη

Άννα Λιβαθυνού: Αν δεν είχα τον σύζυγο μου, δεν θα μπορούσα να κάνω αυτό που θέλω

Στο Περιστέρι ο Κυριάκος Μητσοτάκης για την μαθητική παρέλαση - «Είναι μια ημέρα τιμής και αναστοχασμού» το μήνυμα του πρωθυπουργού

Μεγάλη πτώση για Μαρία Σάκκαρη – Σταθερός ο Στέφανος Τσιτσιπάς στην παγκόσμια κατάταξη

Νεφέλη Ορφανού: Το αν καβάλησα το καλάμι το ξέρουν οι άλλοι, εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω