Η Φάρμα: Οι πατάτες, η δοκιμασία επάθλου και η «τυφλή» εμπιστοσύνη – Τι θα δούμε στο σημερινό επεισόδιο

09:46 - 28/10/2024

Στο χθεσινό επεισόδιο (27.10.2024),  η εβδομάδα διεκδίκησης του σπιτιού στη Φάρμα ξεκίνησε δυναμικά, με την πράσινη ομάδα να κερδίζει την 1 η Ομαδική Δοκιμασία και να φτάνει ένα βήμα πιο κοντά στον στόχο της. Μια νέα παίκτρια, η Κυριακή Θούπου από την Κύπρο, έκανε την είσοδό της στη Φάρμα και εντάχθηκε στη γαλάζια ομάδα. Ο ... Περισσότερα To άρθρο Η Φάρμα: Οι πατάτες, η δοκιμασία επάθλου και η «τυφλή» εμπιστοσύνη – Τι θα δούμε στο σημερινό επεισόδιο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ρίγη συγκίνησης για τα δάκρυα του εύζωνα την ώρα της παρέλασης στη Θεσσαλονίκη

Άννα Λιβαθυνού: Αν δεν είχα τον σύζυγο μου, δεν θα μπορούσα να κάνω αυτό που θέλω

Στο Περιστέρι ο Κυριάκος Μητσοτάκης για την μαθητική παρέλαση - «Είναι μια ημέρα τιμής και αναστοχασμού» το μήνυμα του πρωθυπουργού

Μεγάλη πτώση για Μαρία Σάκκαρη – Σταθερός ο Στέφανος Τσιτσιπάς στην παγκόσμια κατάταξη

Νεφέλη Ορφανού: Το αν καβάλησα το καλάμι το ξέρουν οι άλλοι, εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω

Ολυμπιακός: Αντιδράσεις στην Κύπρο για το πανό που σήκωσαν ερυθρόλευκοι οπαδοί στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό