Σάκης Ρουβάς και Κάτια Ζυγούλη: Το τρυφερό φιλί και η full in love αφιέρωση – «Είσαι εκατομμύρια συναισθήματα σε ένα»

09:36 - 28/10/2024

Ο έρωτας του Σάκη Ρουβά για την σύζυγο και μητέρα των τεσσάρων παιδιών τους, Κάτια Ζυγούλη δε κρύβεται. Ο Σάκης Ρουβάς, επέλεξε το Instagram για να «βροντοφωνάξει» την αγάπη που έχει για τη γυναίκα της ζωής του, την Κάτια Ζυγούλη. Ο ποπ σταρ, δημοσίευσε χθες (27.10.2024) δυο φωτογραφίες στις οποίες ποζάρει με την αγαπημένη του ... Περισσότερα To άρθρο Σάκης Ρουβάς και Κάτια Ζυγούλη: Το τρυφερό φιλί και η full in love αφιέρωση – «Είσαι εκατομμύρια συναισθήματα σε ένα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάκης Ρουβάς: Το φιλί στην Κάτια Ζυγούλη - Είσαι ένα εκατομμύριο συναισθήματα σε ένα μόνο, γράφει ο τραγουδιστής

Δείτε την ανάρτηση που έκανε στο Instagram

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ρίγη συγκίνησης για τα δάκρυα του εύζωνα την ώρα της παρέλασης στη Θεσσαλονίκη

Άννα Λιβαθυνού: Αν δεν είχα τον σύζυγο μου, δεν θα μπορούσα να κάνω αυτό που θέλω

Στο Περιστέρι ο Κυριάκος Μητσοτάκης για την μαθητική παρέλαση - «Είναι μια ημέρα τιμής και αναστοχασμού» το μήνυμα του πρωθυπουργού

Μεγάλη πτώση για Μαρία Σάκκαρη – Σταθερός ο Στέφανος Τσιτσιπάς στην παγκόσμια κατάταξη

Νεφέλη Ορφανού: Το αν καβάλησα το καλάμι το ξέρουν οι άλλοι, εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω

Ολυμπιακός: Αντιδράσεις στην Κύπρο για το πανό που σήκωσαν ερυθρόλευκοι οπαδοί στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό