Αλεξανδρούπολη: Συνελήφθη άνδρας μετά από καταγγελία ανήλικης για βιασμό

17:27 - 27/10/2024

Η οικογένεια της ανήλικης κατήγγειλε στο Αστυνομικό Τμήμα Διδυμοτείχου ότι ο άνδρας τη βίασε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξανδρούπολη: Συνελήφθη άνδρας για τον βιασμό ανήλικης - Την "ψάρεψε" στο διαδίκτυο

Ο άνδρας εντοπίστηκε από αστυνομικούς στην Αλεξανδρούπολη και συνελήφθη ενώ αναμένεται να οδηγηθεί στον αρμόδιο Εισαγγελέα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Χειροπέδες σε άντρα στον Έβρο μετά από καταγγελία ανήλικης για βιασμό της

Στη σύλληψη ενός άνδρα προχώρησαν οι αστυνομικοί του Διδυμοτείχου στον Έβρο. Προηγήθηκε καταγγελία που έγινε σε βάρος του από μία ανήλικη για βιασμό της. Σύμφωνα με πληροφορίες του Evros-news.gr, ο άνδρας ο οποίος συνελήφθη μετά από την καταγγελία για βιασμό είναι από την Αλεξανδρούπολη. Ο συγκεκριμένος ενήλικας φέρεται να επικοινώνησε διαδικτυακά με την ανήλικη η ... Περισσότερα To άρθρο Χειροπέδες σε άντρα στον Έβρο μετά από καταγγελία ανήλικης για βιασμό της δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλεξανδρούπολη: Συνελήφθη άνδρας μετά από καταγγελία ανήλικης για βιασμό

Φρίκη για ανήλικη στην Αλεξανδρούπολη, καθώς όπως κατήγγειλε έπεσε θύμα βιασμού από άντρα

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ενημέρωση Κικίλια για τη φωτιά στο Παγγαίο Όρος - Καίει ξερα κλαδιά και φύλλα

Βουλιαγμένη: Τα παιδιά κατέρρευσαν σε λίγη ώρα - «Σε κωματώδη κατάσταση βγήκε η κόρη μου από το club»

«Ήμουν διαρκώς κουρασμένη μέχρι που άρχισα να κοιμάμαι χωρίς το κινητό τηλέφωνο στο δωμάτιό μου»

Bundesliga: Η Μπάγερν Μονάχου έκανε επίδειξη δύναμης, πέρασε με 5-0 από την Μπόχουμ - Δείτε τα γκολ

Στις εορταστικές εκδηλώσεις στο Περιστέρι αύριο ο Κυριάκος Μητσοτάκης

Στην Ελλάδα αύριο Τρίτη ο Γερμανός πρόεδρος Σταϊνμάιερ