Γιώργος Καράβας: «Αυτή ήταν η τελευταία φορά που μιλήσαμε με την Βίκυ Καγιά»

00:34 - 27/10/2024

Ο Γιώργος Καράβας παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη, αυτή την εβδομάδα, στο περιοδικό ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Αστέρη Κασιμάτη. […] The post Γιώργος Καράβας: «Αυτή ήταν η τελευταία φορά που μιλήσαμε με την Βίκυ Καγιά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καράβας: Δεν ήμασταν ποτέ κολλητοί με τη Βίκυ Καγιά

“Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί της” διευκρινίζει ο Γιώργος Καράβας. Στη σχέση με την Βίκυ Καγιά σήμερα, μετά την ολοκλήρωση του GNTM, καθώς και στη συζήτηση που υπάρχει γύρω από αυτήν αναφέρθηκε ο Γιώργος Καράβας στη συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό ΟΚ! και τον δημοσιογράφο Αστέρη Κασιμάτη. Ισχύει ότι η Βίκυ Καγιά σε είχε προτείνει ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Καράβας: Δεν ήμασταν ποτέ κολλητοί με τη Βίκυ Καγιά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ελένη Κρίτα: «Το «Παρά πέντε» σκεφτόμουν ότι μπορεί να κοπεί στα πρώτα πέντε επεισόδια»

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

Survivor: Ποια φυλή χάνει ένα μέλος της;

Μαύροι πίνακες: Ένα απρόσμενο μήνυμα στο κινητό της Άννας δίνει νέα τροπή στην ιστορία

Θέμης Κανέλλος για Fipster: «Τέτοιους ανθρώπους τους σιχαίνομαι, έχω βγάλει πολλούς έτσι από τη ζωή μου»

«Πάγωσε» ο Γιώργος Θαναηλάκης στο Deal: «Είσαι επικηρυγμένος;» – «Όχι απλά, είμαι δια βίου ζωής αποκλεισμένος»