Πίτμπουλ επιτέθηκε σε μία γυναίκα και το σκυλάκι της - "Ήταν δεσποζόμενο και χωρίς λουρί"

23:27 - 26/10/2024

"Ήμουν εδώ στην κολόνα και κατεβήκαμε μέχρι εδώ με το σκυλάκι μου. Σταματήσαμε σε αυτό το σημείο εδώ και ξαφνικά βλέπω εκεί στην τρύπα να βγαίνει ένα πιτ μπουλ", αναφέρει στην περιγραφή της η γυναίκα

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επίθεση πιτ μπουλ σε σκύλο και την ιδιοκτήτριά του - «Ήταν δεσποζόμενο και χωρίς λουρί»

«Με έσερνε το σκυλί μου και όπως έπεσα για να το προστατέψω», αναφέρει συγκλονισμένο το θύμα της επίθεσηςΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Επίθεση πιτ μπουλ σε σκύλο και την ιδιοκτήτριά του – «Ήταν δεσποζόμενο και χωρίς λουρί»

Τις εφιαλτικές στιγμές που βίωσε περιέγραψε στην κάμερα το δελτίου ειδήσεων του Alpha ένα θύμα επίθεσης από σκύλο. Όπως εξομολογήθηκε το θύμα δεν θα ξεχάσει ποτέ την αγριότητα της επίθεσης που δέχθηκε. «Ήμουν εδώ στην κολόνα και κατεβήκαμε μέχρι εδώ με το σκυλάκι μου. Σταματήσαμε σε αυτό το σημείο εδώ και ξαφνικά βλέπω εκεί στην τρύπα να βγαίνει ένα πιτ μπουλ», ανέφερε για τις στιγμές που προηγήθηκαν της άγριας επίθεση που δέχθηκε τόσο η ίδια όσο και ο σκύλος της. Το θύμα εντοπίστηκε τραυματισμένη από κατοίκους της γειτονιάς που άκουσαν τις φωνές και έσπευσαν να δουν τι συμβαίνει. Το θύμα υπέβαλε μήνυση στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής της καθώς όπως υποστηρίζει ο σκύλος ήταν δεσποζόμενο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Σπορ: Τρεις στις πέντε προκρίσεις στο EHF European Cup - Νικητής ο Ολυμπιακός στον "εμφύλιο" του Champions League

Ρεάλ - Μπαρτσελόνα 0-4: Ο βροντερός θόρυβος μιας βασιλικής σφαλιάρας - Αριστούργημα του Λεβαντόφσκι, τους αποτέλειωσε ο Γιαμάλ

Θεσσαλονίκη: "Γέφυρα ζωής" για κοριτσάκι - Έφτασε σε 10 λεπτά στο Ιπποκράτειο

Βατικανό: "Το ζήτημα της χειροτονίας γυναικών στον βαθμό του διάκου παραμένει ανοιχτό - Αυτή η διάκριση θα συνεχιστεί"

Απίστευτο περιστατικό στην Ναύπακτο: Επιτέθηκε με μπαλτά εναντίον του πατέρα του και άλλων συγγενών

Mέση Ανατολή: Διεθνής ανησυχία για κλιμάκωση της σύγκρουσης Ιράν – Ισραήλ μετά το μπαράζ επιθέσων - "Δεν υπάρχουν όρια στην αποφασιστικότητά μας" το μήνυμα της Τεχεράνης