Γιάννης Δρακόπουλος: «Δεν έχω Instagram, το κινητό μου το έχω μόνο για να μιλάω»

14:46 - 26/10/2024

Για τα χρήματα που «έβρεχε» με την άφιξη της ιδιωτικής τηλεόρασης και τη σχέση του με τα social media και τα χρήματα, μίλησε ο λαοφιλής ηθοποιός, Γιάννης Δρακόπουλος. Ο αγαπητός καλλιτέχνης, Γιάννης Δρακόπουλος, κάθισε το βράδυ της Παρασκευής (25.10.2024) στον καναπέ της εκπομπής της Αθηναΐς Νεγκα, «Καλύτερα Αργά».  «Ξέρουμε ότι οι πολύ παλιότεροι ηθοποιοί δεν ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Δρακόπουλος: «Δεν έχω Instagram, το κινητό μου το έχω μόνο για να μιλάω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μυστήριο με οδηγό που πυρπολήθηκε έξω από το αυτοκίνητό του στον Βόλο - Νοσηλεύεται σε σοβαρή κατάσταση

Λεβαδειακός – Λαμία: Οι φιλοξενούμενοι ζήτησαν να μετρηθούν τα δοκάρια, δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα

Μανώλης Εμμανουήλ: «Έκανα χειρουργείο για όγκο στον εγκέφαλο, οι πιθανότητες να ζήσω ήταν 50 – 50»

Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην εθνική οδό Αθηνών – Κορίνθου στα διόδια Ελευσίνας

Απόστολος Λύτρας και Ντόρα Παπαδοπούλου στα Χανιά: «Καυτά» φιλιά σε γνωστό εστιατόριο

Ο Στρατός «σήκωσε» πλωτή γέφυρα στον Αξιό σε μια εβδομάδα - Η τολμηρή και πρωτοποριακή αποστολή