Ο Γιώργος Καράβας απαντά για τις ημίγυμνες φωτογραφίες: «Γιατί να ζηλέψει; Η Ραφαέλα βγάζει κάποιες από αυτές»

00:08 - 26/10/2024

Μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Γιώργος Καράβας στο περιοδικό ΟΚ! και στον Αστέρη Κασιμάτη. Ο γοητευτικός κριτής […] The post Ο Γιώργος Καράβας απαντά για τις ημίγυμνες φωτογραφίες: «Γιατί να ζηλέψει; Η Ραφαέλα βγάζει κάποιες από αυτές» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καράβας: Απαντά για τις ημίγυμνες φωτογραφίες – «Γιατί να ζηλέψει η σύζυγός μου;»

Ο Γιώργος Καράβας παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό ΟΚ! και στον Αστέρη Κασιμάτη. Ο κριτής To άρθρο Γιώργος Καράβας: Απαντά για τις ημίγυμνες φωτογραφίες – «Γιατί να ζηλέψει η σύζυγός μου;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιώργος Καράβας: «Αυτή ήταν η τελευταία φορά που μιλήσαμε με την Βίκυ Καγιά»

Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «Δίνω δεύτερη ευκαιρία όταν μου τη ζητήσουν»

Γιώργος Λιβάνης: «Είμαι 100% χαζομπαμπάς, μόνο εγώ αλλάζω πάνες στον γιο μου»

Super Κική σε αδιανόητα σχόλια για τον Γρηγόρη Γκουντάρα: «Είναι ο κλασσικός μαλ…ς θείος που υπάρχει στη γη και η γυναίκα του»

Ιωάννα Μαλέσκου – Η πρώτη ανάρτηση μετά τη δυσάρεστη είδηση: «Κάποια μονοπάτια είναι σκοτεινά»

Ελένη Κρίτα: «Το «Παρά πέντε» σκεφτόμουν ότι μπορεί να κοπεί στα πρώτα πέντε επεισόδια»