Αλμέιδα: «Θα θυμάμαι όλη μου τη ζωή το 2-2 με τον Πανσερραϊκό»

20:56 - 25/10/2024

Ο Ματίας Αλμέιδα μίλησε στην κάμερα της NOVA ενόψει του εκτός έδρας αγώνα της ΑΕΚ με τον Πανσερραϊκό και αναφέρθηκε τόσο στο 4-4-2 που δοκίμασε κόντρα στον ΠΑΟΚ όσο και στο προηγούμενο ματς με τα Λιοντάρια.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλμέιδα: Θα θυμάμαι όλη μου τη ζωή το 2-2 με τον Πανσερραϊκό

Ο τεχνικός της ΑΕΚ μίλησε για το παιχνίδι του Σαββάτου στις Σέρρες με αντίπαλο τον Πανσερραϊκό 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ματίας Αλμέιδα: «Θα θυμάμαι σε όλη τη ζωή μου το προηγούμενο παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Πανσερραϊκό»

Η ΑΕΚ θα αντιμετωπίσει τον Πανσερραϊκό στην 9η αγωνιστική της Super League και ο Ματίας Αλμέιδα θυμήθηκε το περσινό ματς των δύο ομάδων, που στοίχισε στο τέλος στην ομάδα του. Μιλώντας για το επικείμενο ματς των δύο ομάδων, ο Ματίας Αλμέιδα τόνισε ότι δεν θα ξεχάσει ποτέ την περσινή απώλεια βαθμών της ΑΕΚ με το ... Περισσότερα To άρθρο Ματίας Αλμέιδα: «Θα θυμάμαι σε όλη τη ζωή μου το προηγούμενο παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Πανσερραϊκό» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Ομόνοια - Παφιακός 3-1: Στο «τριφύλλι» το ντέρμπι της 2ης αγωνιστικής

Euro Cup: O Πανιώνιος δεν άντεξε κόντρα στην Έγκερ

Τροχός της τύχης: Παίκτης δεν μπόρεσε να λύσει τον γρίφο ενώ έλειπαν μόνο τέσσερα γράμματα (vid)

F1 - Μεξικό: Ταχύτερος ο Ράσελ σε ένα επεισοδιακό FP1

Ολυμπιακός: Με τη Μάλμε λόγω τραυματισμών χρησιμοποιήθηκαν 2 δεξιά μπακ και άλλαξε 3 φορές ο αριστερός μπακ (vids)

Πήγε στο Deal και «τρόμαξε« τον Θαναηλάκη: «Είμαι επικηρυγμένος στις ΗΠΑ, με αλυσοδέσανε και με έστειλαν πίσω στην Ελλάδα» (vid)