Μουρίνιο: Η επόμενη ομάδα που θα πάω δεν θέλω να παίζει σε διοργάνωση της UEFA

15:30 - 25/10/2024

Η μάχη στην Κωνσταντινούπολη μεταξύ της Φενέρμπαχτσε και της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ δεν έβγαλε νικήτρια, αλλά στις δηλώσεις μετά το τέλος του αγώνα ο Ζοζέ Μουρίνιο αναφέρθηκε στη μετά-Φενέρμπαχτσε εποχή, δηλώνοντας μάλιστα έτοιμος να επιστρέψει στην Αγγλία. «Το καλύτερο που έχω να κάνω είναι όταν φύγω από τη Φενέρμπαχτσε να πάω σε έναν σύλλογο που δεν παίζει σε διοργάνωση της UEFA. Ένας σύλλογος λοιπόν, από τις μικρές κατηγορίες της Αγγλίας που χρειάζεται προπονητή σε δύο χρόνια, είμαι έτοιμος να φύγω. Δεν θέλω να μιλήσω άλλο για αυτό. Θέλω να μιλήσω για το παιχνίδι», είπε κλείνοντας την απάντηση για το μέλλον του.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Λήξη συναγερμού στο Περιστέρι: Παραδόθηκε ο άνδρας που απειλούσε να αυτοκτονήσει – Φωτογραφίες από το σημείο

Παραδόθηκε το νέο φορτίο ελληνικής ανθρωπιστικής βοήθειας στον Λίβανο – Η ανακοίνωση του ελληνικού ΥΠΕΞ

Ταχιάος: Δεν έχει ζητηθεί από τη δικαιοσύνη η συνδρομή του υπουργείου Μεταφορών για θέματα λαθρεμπορίου

Προ των πυλών η στρατιωτική συνεργασία και σε επίπεδο χερσαίων δυνάμεων της Ελλάδας με τη Γαλλία

Εμπλοκή της 24χρονης στην Αμαλιάδα και με έκτο μωρό: ‘Έπαθε συγκοπή στα χέρια της σύμφωνα με καταγγελία

Αμερικανικές εκλογές: Η Κάμαλα Χάρις και ο Ντόναλντ Τραμπ ισοψηφούν σε νέα δημοσκόπηση