ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Προσωρινός ανάδοχος στο ΣΔΙΤ για το αρδευτικό έργο του Νέστου

15:28 - 25/10/2024

Η ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ έγινε προσωρινός ανάδοχος για το έργο ΣΔΙΤ μεταφοράς και διανομής νερού από τον ποταμό Νέστο στην πεδιάδα της Ξάνθης για αρδευτικούς σκοπούς. Το έργο έχει προϋπολογισμό 169.500.000 ευρώ (πλέον ΦΠΑ) σε όρους καθαρής παρούσας αξίας, με παράλληλη χρηματοδότηση 51.000.000 ευρώ από το Ταμείο Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας, με συνολικό ποσό στα 220.500.000 ευρώ. ... Περισσότερα To άρθρο ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Προσωρινός ανάδοχος στο ΣΔΙΤ για το αρδευτικό έργο του Νέστου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Προσωρινός ανάδοχος στο ΣΔΙΤ για το αρδευτικό του Νέστου - Πότε παραδίδεται το έργο

Προσωρινός ανάδοχος για έργο με προϋπολογισμό 169.500.000 ευρώ και τίτλο "Μεταφορά και διανομή νερού από τον ποταμό Νέστο στην πεδιάδα της Ξάνθης για αρδευτικούς σκοπούς" αναδείχθηκε η ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ένας χρόνος επιτυχημένης λειτουργίας του μηχανισμού Blue Innovators of Piraeus

Έβερτον: Φοβερό video από το νέο γήπεδο

Βίντεο ντοκουμέντο από τη διάρρηξη του διαμερίσματος στα Καμένα Βούρλα όπου δολοφονήθηκε η 84χρονη

Ειρήνη Μουρτζούκου: Υπάρχει εύρημα που αποδεικνύει πως είμαι αθώα – Βγαίνουν με κουκούλα και μου φορτώνουν θανάτους

MotoGP: Ρεκόρ πίστας έκανε στην Ταϊλάνδη ο Μαρκ Μάρκες

Κάτια Ταραμπάνκο: Το χρήμα το βγάζω μόνη μου, αλλά θα μου άρεσε και ο σύντροφός μου να βγάζει τα διπλάσια από μένα