Πλήγμα με Σέιν Λάρκιν στην Αναντολού Εφές – Μένει εκτός δράσης για ένα μήνα

15:10 - 25/10/2024

Ο Σέιν Λάρκιν αποχώρησε υποβασταζόμενος από την αναμέτρηση της Αναντολού Εφές στην έδρα της Αρμάνι Μιλάνο (84-96) και τα νέα δεν είναι ευχάριστα. Ο Σέιν Λάρκιν τραυματίστηκε στα μέσα της τρίτης περιόδου του αγώνα της Αναντολού Εφές, μετά από ένα πάτημα του Μίροτιτς και οι εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε έδειξαν ότι έχει υποστεί βαρύ διάστρεμμα ... Περισσότερα To άρθρο Πλήγμα με Σέιν Λάρκιν στην Αναντολού Εφές – Μένει εκτός δράσης για ένα μήνα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

EuroLeague: Πλήγμα στην Αναντολού Εφές - Εκτός για ένα μήνα ο Λάρκιν

Χωρίς τον ηγέτη της, Σέιν Λάρκιν θα πορευτεί η Αναντολού Εφές για τον επόμενο μήνα - Ποιους σπουδαίους αγώνες χάνει…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ειρήνη Μουρτζούκου: Υπάρχει εύρημα που αποδεικνύει πως είμαι αθώα – Βγαίνουν με κουκούλα και μου φορτώνουν θανάτους

MotoGP: Ρεκόρ πίστας έκανε στην Ταϊλάνδη ο Μαρκ Μάρκες

Κάτια Ταραμπάνκο: Το χρήμα το βγάζω μόνη μου, αλλά θα μου άρεσε και ο σύντροφός μου να βγάζει τα διπλάσια από μένα

Ταμείο Ανάκαμψης: Τέλη Νοεμβρίου το πέμπτο αίτημα πληρωμής 3,6 δισ. ευρώ σε δάνεια και επιχορηγήσεις

Ρέτσος: Να αποδεικνύουμε σε κάθε παιχνίδι ότι είμαστε πρωταθλητές Conference League

Survivor: Η φυλή που χάνει ένα μέλος της – Τι θα δούμε απόψε