Δήμητρα Αλεξανδράκη: Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου είναι η μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε

13:18 - 25/10/2024

Αν υπήρχε ένας χολιγουντιανός παραγωγός στην πρεμιέρα της Αλεξάνδρας θα την έπαιρνε μαζί του, πρόσθεσε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Αλεξανδράκη: "Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου είναι η μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε"

«Η γυναίκα είναι μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε. Εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι τέτοιο, γιατί από φωνή… κορμί. Και πλέον ούτε κορμί», δήλωσε η Δήμητρα Αλεξανδράκη - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου είναι η μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε»

«Η Ιωάννα Τούνη θα ανοίξει ένα fashion show και η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου θα το κλείσει», είπε η Δήμητρα Αλεξανδράκη. Για το πρώτο της fashion show μίλησε η Δήμητρα Αλεξανδράκη στους δημοσιογράφους. Απάντησε, επίσης, και για την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου και το «καυτό» show της, που προκάλεσε αντιδράσεις. «Μετά από τρία χρόνια λειτουργίας του καταστήματός μου, θα ... Περισσότερα To άρθρο Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου είναι η μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου είναι η μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε»

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη ανέφερε επίσης μεταξύ άλλων: «Με σχολιάζουν από 18 ετών και είμαι 34! Δεν απαντάω σχεδόν ποτέ»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου είναι η μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε»

Για το πρώτο της fashion show μίλησε η Δήμητρα Αλεξανδράκη στους δημοσιογράφους, ενώ απάντησε και για την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου και το «καυτό» show της, που προκάλεσε αντιδράσεις.Για το πρώτο της fashion show μίλησε η Δήμητρα Αλεξανδράκη στους δημοσιογράφους, ενώ απάντησε και για την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου και το «καυτό» show της, που προκάλεσε αντιδράσεις.«Μετά από τρία χρόνια λειτουργίας του καταστήματός μου, θα κάνω το πρώτο μου fashion show, θα συμμετέχω στην εβδομάδα μόδας. Η Ιωάννα Τούνη θα ανοίξει το show και η […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου είναι η μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε»

Για το πρώτο της fashion show μίλησε η Δήμητρα Αλεξανδράκη στους δημοσιογράφους. Απάντησε, επίσης, και για την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου και […] The post Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου είναι η μετενσάρκωση της Μέριλιν Μονρόε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Μετρό Θεσσαλονίκης: Ο νέος χάρτης των συγκοινωνιών - Αλλαγές σε γραμμές λεωφορείων

Καθυστερήσεις άνω των 30 λεπτών στην Αττική Οδό - Κίνηση στους δρόμους για το τριήμερο της 28ης Οκτωβρίου

Μηλέικα λαζάνια με χταπόδι ραγού

O τύπος άντρα που ελκύει τις περισσότερες γυναίκες είναι επικίνδυνος

Αλλάζουν όλα στον συγκοινωνιακό χάρτη της Θεσσαλονίκης

Μέση Ανατολή - Υπουργείο Εξωτερικών: Ιατροφαρμακευτικό υλικό και είδη πρώτης ανάγκης μεταφέρθηκαν με C-130 στον Λίβανο