Μπέττυ Μαγγίρα: Θα μου άρεσε να πάω και λίγο πιο αργά, πάντοτε φλέρταρα με την βραδινή ζώνη 

19:10 - 24/10/2024

«Εγώ θα ήθελα να επιστρέψω με κάτι που να μου ταιριάζει», τόνισε η Μπέττυ Μαγγίρα για τους όρους που θα σκεφτόταν να γυρίσει στην τηλεόραση. Στην κάμερα του Buongiorno έκανε η Μπέττυ Μαγγίρα στα πλαίσια του kick off party του φετινού MadWalk. Η παρουσιάστρια μίλησε για τη φετινή τηλεοπτική της απουσία και το ενδεχόμενο να ... Περισσότερα To άρθρο Μπέττυ Μαγγίρα: Θα μου άρεσε να πάω και λίγο πιο αργά, πάντοτε φλέρταρα με την βραδινή ζώνη  δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κρις Χόι: Το συγκινητικό μήνυμα μετά τη διάγνωση για καρκίνο σε τελικό στάδιο – «Το μόνο που έχουμε είναι το τώρα»

43χρονη στην Κρήτη κατήγγειλε τον σύζυγό της για βιασμό - «Δεν αντέχω άλλο» είπε στην αστυνομία

Το καλοκαίρι ανοίγει εργοστάσιο παραγωγής των τουρκικών μη επανδρωμένων αεροσκαφών «Bayraktar» στο Κίεβο

Πούτιν: Oι χώρες της ομάδας BRICS θα εμβαθύνουν τους τραπεζικούς τους δεσμούς

Την συμφωνία μεταξύ Νετανιάχου - Χαμάς για την απελευθέρωση των ομήρων ζητούν οι οικογένειές τους

Πομπηία: Η αρχαιολογική σκαπάνη έφερε στο φως ένα μικροσκοπικό σπίτι με εξαιρετικά διατηρημένες τοιχογραφίες