«Ορισμένοι δικαστές δεν είναι εχθροί της Μελόνι ή του πατέρα μου, είναι εχθροί της χώρας», δήλωσε η Μαρίνα Μπερλουσκόνι

23:21 - 23/10/2024

Η Μαρίνα Μπερλουσκόνι, μάνατζερ και πρωτότοκη κόρη του Σίλβιο Μπερλουσκόνι, αναφέρθηκε στη διαμάχη της κυβέρνησης Μπερλουσκόνι με δικαστές της Ρώμης σχετικά με τη λειτουργία των κλειστών κέντρων για μετανάστες στην Αλβανία. «Ορισμένοι δικαστές δεν είναι εχθροί της Τζόρτζια Μελόνι ή του πατέρα μου, είναι εχθροί της Ιταλίας, εχθροί της χώρας μας», είπε η επικεφαλής του ομίλου Fininvest, o οποίος συγκεντρώνει της εταιρίες της οικογένειας Μπερλουσκόνι. «Η κρίση μου σε ό,τι αφορά την κυβέρνηση Μελόνι είναι θετική. Η κυβέρνηση έβαλε σε ασφαλή δρόμο τη δημόσια οικονομία και η εξωτερική πολιτική της είναι σοβαρή και αξιόπιστη. Εμπνεύστηκε από τις ευρωπαϊκές αξίες και τον ατλαντισμό, οι επιπτώσεις

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Λίβανος: Το τηλεοπτικό δίκτυο Al Mayadeen μεταδίδει ότι γραφείο του έγινε στόχος ισραηλινής επίθεσης

H ομάδα «Ρομπέν των Δασών» έκανε σαμποτάζ σε διαμερίσματα στην Ιταλία που διατίθενται για βραχυπρόθεσμη ενοικίαση σε τουρίστες

Πάρτι φοροδιαφυγής από τους influencers – Τα ποσά που βγάζουν ανά ποστ

Τουλάχιστον 28 νεκροί από ισραηλινά πλήγματα το τελευταίο 24ωρο στον Λίβανο

Θεσσαλονίκη: Επίτιμος Διδάκτορας στο ΑΠΘ ο καθηγητής του Cambridge, Ντέιβιντε Χόλντον

Η Ιβάνκα Τραμπ πήγε με την κόρη της σε συναυλία της Τέιλορ Σουίφτ, παρότι η τραγουδίστρια στηρίζει την Κάμαλα Χάρις