Μεθυσμένος οδηγός συνελήφθη πριν πέσει πάνω στην αυτοκινητοπομπή της Κάμαλα Χάρις

21:54 - 23/10/2024

Τον εντόπισαν οι αστυνομικοί να κινείται ανάποδα σε αυτοκινητόδρομο

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η στιγμή που μεθυσμένος οδηγός παραλίγο να χτυπήσει την αυτοκινητοπομπή της Κάμαλα Χάρις στο Μιλγουόκι

Ένας μεθυσμένος οδηγός παραλίγο να συγκρουστεί με την αυτοκινητοπομπή της Κάμαλα Χάρις στον Διαπολιτειακό του  Μιλγουόκι. Ο μεθυσμένος οδηγός μπήκε στο αντίθετο ρεύμα όπου βρισκόταν η αυτοκινητοπομπή της Κάμαλα Χάρις στο κέντρο του Μιλγουόκι. Για το περιστατικό που συνέβη λίγο πριν τις 8:30 το βράδυ της 21ης Οκτωβρίου, ο εκπρόσωπος του γραφείου του σερίφη της ... Περισσότερα To άρθρο Η στιγμή που μεθυσμένος οδηγός παραλίγο να χτυπήσει την αυτοκινητοπομπή της Κάμαλα Χάρις στο Μιλγουόκι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

ΗΠΑ: Η στιγμή που μεθυσμένος οδηγός παραλίγο να χτυπήσει την αυτοκινητοπομπή της Κάμαλα Χάρις

Το συμβάν με την αυτοκινητοπομπή της Κάμαλα Χάρις καταγράφηκε σε βίντεο από κάμερες ασφαλείας

Διαβάστε το στο in.gr

Μεθυσμένος οδηγός συνελήφθη πριν πέσει πάνω στην αυτοκινητοπομπή της Κάμαλα Χάρις

Τον εντόπισαν οι αστυνομικοί να κινείται ανάποδα σε αυτοκινητόδρομο

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Champions League: Η Λίβερπουλ πέρασε κι από την Λειψία, τεράστια διπλά Φέγενορντ και Λιλ - Δείτε τα γκολ

Λίαμ Νίσον για ταινίες δράσης: Έφτασα 72, κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσω

Η συμφωνία με την Αλβανία για το μεταναστευτικό θα έχει αποτελέσματα, λέει η Μελόνι - «Εγώ τραβάω μπροστά»

Η Χεζμπολάχ επιβεβαίωσε τον θάνατο του διαδόχου του Νασράλα, Χασέμ Σαφιεντίν

Γρηγόρης Βαλτινός: Ήμουν και είμαι πολύ καλός μπαμπάς γιατί αυτό μου έλειψε στη ζωή μου

Φωτιά σε χορτολιβαδική έκταση στην Κίμωλο – Σπεύδουν δυνάμεις από άλλα νησιά