Θάνος Μπίρκος: Έχω κάνει τρέλα για έναν έρωτα, έχει γίνει ένα «πανηγύρι» σε σκηνή σε κάμπινγκ

19:10 - 23/10/2024

«Έχω πάει ακάλεστος σε γάμο και σε βαφτίσια, έπαιρνα το γλυκάκι κι έφευγα και σε μνημόσυνα γιατί μου άρεσε πολύ το στάρι», ανέφερε ο Θάνος Μπίρκος. Ο Θάνος Μπίρκος μίλησε για διάφορες φάσεις της ζωής του στο Πάμε Δανάη και στον Γιώργο Κρικοριάν. «Ως παιδί ήμουν παχουλός, κεφάτος, τραγουδούσα, όπου γάμος και χαρά ήμουν εκεί. ... Περισσότερα To άρθρο Θάνος Μπίρκος: Έχω κάνει τρέλα για έναν έρωτα, έχει γίνει ένα «πανηγύρι» σε σκηνή σε κάμπινγκ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Επιχείρηση διάσωσης 10 επιβαινόντων σε σκάφος που έστειλε σήμα κινδύνου 10 μίλια ανοιχτά της Πάρου

ΠΑΟΚ: Με Ραχμάν Μπάμπα οι «ασπρόμαυροι» κόντρα στην Βικτόρια Πλζεν

Champions League live: Πιέζει για το γκολ η Αταλάντα - Ισοπαλία ανάμεσα σε Μπρεστ και Λεβερκούζεν

Σκυλιά κατασπάραξαν ηλικιωμένη στον Τύρναβο - Βρέθηκε νεκρή στην αυλή του σπιτιού της  

Μακελειό στη Βραζιλία - Σκότωσε πατέρα, αδελφό και έναν αστυνομικό και τραυμάτισε άλλους οκτώ ανθρώπους

ΔΕΗ: Επιτυχής τιμολόγηση 600 εκατ. ευρώ ομολογιών πρώτης τάξης (senior notes) με επιτόκιο 4,625% και λήξη το 2031