Νικόλ Κίντμαν: Αποκάλυψε γιατί αναγκάστηκε να διακόψει τις ερωτικές σκηνές στη νέα της ταινία

14:54 - 23/10/2024

Η ηθοποιός αναφέρθηκε στην ένταση που υπήρξε με τον Αντόνιο Μπαντέρας και τον Χάρις Ντίκινσον στο «Babygirl»

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικόλ Κίντμαν: Αποκάλυψε γιατί βάζει φρένο στις ερωτικές σκηνές – «Δεν θέλω να έχω άλλο οργασμό»

Η Νικόλ Κίντμαν παραδέχτηκε ότι ήταν «τόσο διεγερμένη σεξουαλικά» κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων του νέου ερωτικού δράματος «Babygirl» που αναγκάστηκε να πατήσει προσωρινά φρένο στην παραγωγή. Στην ταινία, η Νικόλ Κίντμαν υποδύεται μια ισχυρή επιχειρηματία που ρισκάρει την καριέρα και την οικογενειακή της ζωή για να έχει μια παθιασμένη σχέση με τον πολύ νεότερό ... Περισσότερα To άρθρο Νικόλ Κίντμαν: Αποκάλυψε γιατί βάζει φρένο στις ερωτικές σκηνές – «Δεν θέλω να έχω άλλο οργασμό» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

ΔΕΑΒ: Τιμωρία μιας αγωνιστικής στην έδρα του ΟΦΗ

Champions League: Το Μετροπολιτάνο της Μαδρίτης και το Ολυμπιακό Στάδιο του Μπακού υποψήφια για τον τελικό του 2027

Για pasta μαζί!

Ρεάλ Μαδρίτης: Χωρίς Κουρτουά, Ροντρίγκο στο clasico

Live Update: Τρομοκρατική επίθεση στην Αεροδιαστημική Βιομηχανία της Τουρκίας - Όλες οι εξελίξεις

Σελίνα Γκόμεζ: Δείχνει το πρόσωπό της με σπυράκια - Η φωτογραφία με την οποία ταυτίστηκαν πολλοί θαυμαστές