«Δεν υπάρχει κάποια κατηγορία εναντίον μου» λέει στο newsit.gr η Ειρήνη Μουρτζούκου για τον θάνατο των 4 παιδιών

14:19 - 23/10/2024

Σε ένα πρωτόγνωρο θρίλερ με σοκαριστικές αποκαλύψεις που αδυνατεί να τις χωρέσει ο ανθρώπινος νους, εξελίσσεται η υπόθεση με την 24χρονη Ειρήνη Μουρτζούκου από την Αμαλιάδα που ήταν παρούσα στο θάνατο τεσσάρων βρεφών. Η ίδια μιλώντας στο newsit.gr αναφέρει ότι δεν υπάρχει κάποια κατηγορία εναντίον της και δίνει τις δικές της εξηγήσεις για το θάνατο ... Περισσότερα To άρθρο «Δεν υπάρχει κάποια κατηγορία εναντίον μου» λέει στο newsit.gr η Ειρήνη Μουρτζούκου για τον θάνατο των 4 παιδιών δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αμαλιάδα: «Δεν υπάρχει κάποια κατηγορία εναντίον μου» λέει η 24χρονη για τον θάνατο των 4 παιδιών

Σε θρίλερ με σοκαριστικές αποκαλύψεις εξελίσσεται η υπόθεση με την 24χρονη από την Αμαλιάδα που ήταν παρούσα στο θάνατο τεσσάρων βρεφών.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μεγάλος διαγωνισμός με έπαθλο 10.000 ευρώ για τους νέους παίκτες στο opaponline.gr – Δωρεάν συμμετοχή έως τις 28 Οκτωβρίου

ΑΕΚ: O Έρικ Λαμέλα εκτίει την ποινή του με τον Ατρόμητο

Συνεχίζεται το θρίλερ της Αμαλιάδας: Καθαρός ο γονιδιακός έλεγχος για το πρώτο παιδί της Ειρήνης Μουρτζάκου

Παναθηναϊκός – Τσέλσι: Live streaming η συνέντευξη Τύπου του Ντιέγκο Αλόνσο

Μητσοτάκης για Παππά: Δεν αναγνωρίζω έναν πολιτικό καταδικασμένο 13-0 - Πατριωτισμός είναι το καταφύγιο των απατεώνων

Συναγερμός στο αεροδρόμιο του Μπέρμιγχαμ για ύποπτο όχημα – Ακυρώθηκαν πτήσεις