Αναστασία Γιούσεφ: Αποκάλυψε για πρώτη φορά το λόγο που χώρισε με τον Νίκο Οικονομόπουλο

13:48 - 23/10/2024

Η Αναστασία Γιούσεφ βρέθηκε καλεσμένη στο podcast «Basement 4 Streaming» και μεταξύ άλλων μίλησε για τη σχέση που είχε με τον Νίκο Οικονομόπουλο. Αρχικά, η Αναστασία Γιούσεφ: «Είχαμε τρεις μήνες σχέση με τον Νίκο και αυτό χρόνια πριν. Τότε έβγαινε ο Νίκος, εγώ χόρευα στα μεγάλα κλαμπ της Αθήνας και κάπως έτσι γνωριστήκαμε. Ήρθε μία, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αναστασία Γιούσεφ αποκάλυψε τον λόγο που είχε χωρίσει με τον Νίκο Οικονομόπουλο – Το φλερτ με τον Νίκο Βέρτη

Στο podcast «Basement 4 Streaming» βρέθηκε η Αναστασία Γιούσεφ και μεταξύ άλλων μίλησε για τη σύντομη σχέση της με τον Νίκο Οικονομόπουλο και το φλερτ με τον Νίκο Βέρτη. «Είχαμε τρεις μήνες σχέση με τον Νίκο και αυτό χρόνια πριν. Τότε έβγαινε ο Νίκος, εγώ χόρευα στα μεγάλα κλαμπ της Αθήνας και κάπως έτσι γνωριστήκαμε. Δεν ήθελε να βγαίνουμε πουθενά», είπε αρχικά η Αναστασία Γιούσεφ. «Το λόγο που χωρίσαμε δεν τον έχω πει πουθενά. Εγώ τότε χόρευα στο “Villa Mercedes” και μου είπε ότι θα κάτσει μέσα να κοιμηθεί. Τελειώνω τη δουλειά μου και πάω σε ένα μαγαζί να φάω μια σαλάτα. Και όπως τρώω τη σαλάτα, βλέπω στην τηλεόραση ότι ο Νίκος Οικονομόπουλος τράκαρε στην παραλιακή και ήταν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Ταξίδι με το γιο τους Πάρη στις Μπαχάμες – Φωτογραφίες από τον εξωτικό προορισμό

Hugh Jackman: Ξανά ερωτευμένος ένα χρόνο μετά το χωρισμό του – Η γοητευτική ηθοποιός που του έκλεψε την καρδιά

«Maria»: Το συγκλονιστικό trailer της νέας ταινίας με πρωταγωνίστρια την Angelina Jolie ως Maria Callas

«Grand Hotel»: Όσα θα δούμε στα επεισόδια της νέας εβδομάδας

Μαίρη Συνατσάκη – Ίαν Στρατής: Αυτός είναι ο λόγος που θα κάνουν για την κόρη τους ονοματοδοσία και όχι βάφτιση

5 φράσεις που μπορεί να χρησιμοποιήσει ένα παιδί όταν κάποιος του μιλάει άσχημα ή το κοροϊδεύει