Έκτορας Μποτρίνι: Η κατάσταση είναι ανεξέλεγκτη, έγραψαν ότι μου αφαίρεσαν τη χολή και το νεφρό

12:18 - 23/10/2024

Το τελευταίο διάστημα λένε πολλά για μένα, πρόσθεσε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έκτορας Μποτρίνι: Έγραψαν ότι μου αφαίρεσαν τη χολή και το νεφρό, είναι ανεξέλεγκτη η κατάσταση

“O καθένας γράφει ό,τι θέλει και είναι ανεξέλεγκτη η κατάσταση” τονίζει ο Έκτορας Μποτρίνι. Σε δημοσίευμα που τον ήθελε να έχει προχωρήσει σε αφαίρεση νεφρού και χολής αλλά και στη συνεργασία με τον Μάρκο Σεφερλή αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, ο Έκτορας Μποτρίνι στη Super Κατερίνα και τη δημοσιογράφο Έλενα Πολυκάρπου στον Alpha. “Το τελευταίο διάστημα λένε ... Περισσότερα To άρθρο Έκτορας Μποτρίνι: Έγραψαν ότι μου αφαίρεσαν τη χολή και το νεφρό, είναι ανεξέλεγκτη η κατάσταση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Έκτορας Μποτρίνι: «Η κατάσταση είναι ανεξέλεγκτη, έγραψαν ότι μου αφαίρεσαν τη χολή και το νεφρό»

Ο Έκτορας Μποτρίνι παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα και τη δημοσιογράφο Έλενα Πολυκάρπου.Ο Έκτορας Μποτρίνι παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα και τη δημοσιογράφο Έλενα Πολυκάρπου.Ειδικότερα, ο δημοφιλής σεφ αναφέρθηκε σε πρόσφατο δημοσίευμα που τον ήθελε να έχει υποστεί αφαίρεση νεφρού και χολής καθώς και στη σχέση του ηθοποιού με τον σταθμό. «Το τελευταίο διάστημα λένε πολλά και για τα δικά μου. Εγώ, τώρα, μόλις […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έκτορας Μποτρίνι: «Η κατάσταση είναι ανεξέλεγκτη, έγραψαν ότι μου αφαίρεσαν τη χολή και το νεφρό»

Με αφορμή τη συνέχιση συνεργασίας με τον Μάρκο Σεφερλή στον ΣΚΑΪ, ο Έκτορας Μποτρίνι παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Super […] The post Έκτορας Μποτρίνι: «Η κατάσταση είναι ανεξέλεγκτη, έγραψαν ότι μου αφαίρεσαν τη χολή και το νεφρό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Η Λίζα Μαρί Πρίσλεϊ είχε ένα παιδί που κρατούσε κρυφό, αναφέρει πρώην συνεργάτιδα της μητέρας της

28η Οκτωβρίου: Αυξημένα μέτρα της ΕΛ.ΑΣ. για την έξοδο του τριημέρου - Απαγόρευση για φορτηγά

Ρωσία: Στη Μόσχα έφτασε υψηλόβαθμο στέλεχος της Χαμάς για συναντήσεις με Ρώσους αξιωματούχους

Εξάμηνα έντοκα: Υποχώρησε στο 2,71% η απόδοση – Αντλήθηκαν 600 εκατ. ευρώ

Πόσες πιθανότητες έχουμε να βρούμε σύντροφο μέσα από μια εφαρμογή γνωριμιών, τελικά;

Χίος, ιστορίες με δάκρυα μαστίχας