Angel: Να είστε ο εαυτός σας και να μη φοβάστε τίποτα, είπε η τρανς εγγονή της Δούκισσας μετά την εμφάνισή της στο Voice

21:45 - 22/10/2024

Η 18χρονη Angel έστειλε το μήνυμά της στους διαδικτυακούς της φίλους μέσα από το TikTok

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Να είστε ο εαυτός σας και να σας αγαπάτε», λέει η τρανς εγγονή της Δούκισσας μετά την εμφάνισή της στο Voice

Μετά την εμφάνισή της στη σκηνή του «The Voice», η τρανς εγγονή της τραγουδίστριας Δούκισσας, η Angel, ευχαρίστησε μέσω του TikTok τον κόσμο για τη στήριξή του και έστειλε μήνυμα σε όλα τα παιδιά που «φοβούνται να δείξουν τον πραγματικό τους εαυτό». «Είμαι η Angel για όσους δεν με ξέρουν, είμαι διαγωνιζόμενη στο The Voice of Greece. Θέλω πραγματικά να σας ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου για όλα τα μηνύματα, για όλη την στήριξη. Αυτές τις μέρες έχω δεχτεί εκατοντάδες μηνύματα, είμαι ευγνώμων. Σας ευχαριστώ όλους, έναν προς έναν, αν δεν έχω απαντήσει σε κάποιον, χίλια συγγνώμη. Δεν έχω λόγια, πραγματικά σας ευχαριστώ. Όλα αυτά τα μηνύματα αγάπης με έχουν συγκινήσει πάρα πολύ, δεν το περ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Λίβανος: «Ακέφαλη» η Χεζμπολάχ, οι IDF σκότωσαν και τον διάδοχο του Νασράλα - Συνεχίζεται το ανελέητο σφυροκόπημα στη Βηρυτό

Νικ Κάνον: Υποστηρίζει πως ποτέ δεν είδε κάτι παράνομο σε πάρτι του Diddy - Έφευγα νωρίς, λέει

Πόλεμος στη Ουκρανία: Ο Ζελένσκι ζητά από τη Δύση να πιέσει τη Βόρεια Κορέα

Μπέσσυ Αργυράκη: Η χαρά μου στα social media είναι η επικοινωνία με τον κόσμο

Συντηρείται η νευρικότητα στη Wall Street - Μόνος κερδισμένος ο Nasdaq

Goldman Sachs: Πρόβλεψη για «βουτιά» του ευρώ κατά 10% σε περίπτωση νίκης Τραμπ