«Μας ρώτησαν από πού είμαστε», λέει ο 18χρονος που έπεσε θύμα ξυλοδαρμού από 20 άτομα στο Περιστέρι

21:09 - 22/10/2024

Τα τραύματα στο πρόσωπο του 18χρονου φοιτητή, μετά από επίθεση που δέχθηκε ο ίδιος και η παρέα του από ομάδα 20 ατόμων στο Περιστέρι,  αποτυπώνουν το μένος της βίας που δέχθηκε. Χείλη πρησμένα, ούλα ματωμένα και 2 δόντια σπασμένα από τον άγριο ξυλοδαρμό που υπέστησαν εκείνος και οι φίλοι του στο Περιστέρι το βράδυ της ... Περισσότερα To άρθρο «Μας ρώτησαν από πού είμαστε», λέει ο 18χρονος που έπεσε θύμα ξυλοδαρμού από 20 άτομα στο Περιστέρι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Περιστέρι: "Μου έσπασε το δόντι και μου σκίστηκαν και τα κάτω και τα πάνω ούλα", λέει ο 18χρονος που έπεσε θύμα ξυλοδαρμού από 20 άτομα

"Στον έναν του έχουνε σπάσει δύο δόντια, του πήρανε και κινητό και τσαντάκι. Δεν μπορώ να μιλήσω καλά επειδή μου έχει πρηστεί το στόμα", είπε το 18χρονο θύμα ξυλοδαρμού

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Περιστέρι: «Μας ρώτησαν από πού είμαστε», λέει ο 18χρονος που έπεσε θύμα ξυλοδαρμού από 20 άτομα

Τα τραύματα στο πρόσωπο του 18χρονου φοιτητή, μετά από επίθεση που δέχθηκε ο ίδιος και η παρέα του από ομάδα 20 ατόμων στο Περιστέρι, αποτυπώνουν το μένος της βίας που δέχθηκε. Τα τραύματα στο πρόσωπο του 18χρονου φοιτητή, μετά από επίθεση που δέχθηκε ο ίδιος και η παρέα του από ομάδα 20 ατόμων στο Περιστέρι, αποτυπώνουν το μένος της βίας που δέχθηκε. Χείλη πρησμένα, ούλα ματωμένα και 2 δόντια σπασμένα από τον άγριο ξυλοδαρμό που υπέστησαν εκείνος και οι φίλοι του στο Περιστέρι το βράδυ της […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Στέφανος Τσιτσιπάς – Φρανσίσκο Σερούντολο 2-1: Στο τάι μπρέικ η δύσκολη πρόκριση του Έλληνα πρωταθλητή στο Swiss Indoors

Ο IDF ανακοίνωσε ότι ο πιθανός διάδοχος του Νασράλα, Χασέμ Σαφιεντίν σκοτώθηκε σε επίθεση στη Βηρυτό

Champions League live: Δυο γκολ η Ρεάλ μέσα σε δυο λεπτά - Νέο γκολ η Άστον Βίλα

Γη της ελιάς: Ο Αποστόλης διεκδικεί την Αναστασία κι εκείνη του ζητά αποδείξεις ότι δεν την απάτησε

Champions League live: Ισοφάρισε η Παρί - Προσπαθεί να μειώσει η Ρεάλ

Αμαλιάδα – «Το χαμόγελο του παιδιού»: Είχαμε λάβει κλήσεις για την μητέρα που πέθαναν τα μωρά της