Θεσσαλονίκη: «Εγώ δεν έχω κάνει τίποτα» υποστηρίζει η σύζυγος του 60χρονου που δηλητηριάστηκε με υδράργυρο

18:00 - 22/10/2024

«Δεν υπάρχει τίποτα. Δεν έχει γίνει κάτι. Όλα είναι καλά. Έχει γίνει ένα μπέρδεμα και τίποτε άλλο» υποστηρίζει η σύζυγος του 60χρονου που κατηγορείται ότι δολοφόνησε τον σύζυγό της στη Θεσσαλονίκη, δηλητηριάζοντάς τον για μήνες με υδράργυρο. «Όλα είναι όπως πρέπει. Ο σύζυγος μου πέθανε πριν 6 χρόνια από την καρδιά του. Κι αυτό έδειξαν ... Περισσότερα To άρθρο Θεσσαλονίκη: «Εγώ δεν έχω κάνει τίποτα» υποστηρίζει η σύζυγος του 60χρονου που δηλητηριάστηκε με υδράργυρο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεσσαλονίκη: "Όλα είναι όπως πρέπει - Πέθανε πριν 6 χρόνια από την καρδιά του", λέει η σύζυγος του 60χρονου που δηλητηριάστηκε με υδράργυρο

"Η θέση της είναι ότι δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την υπόθεση", λέει ο δικηγόρος της 40χρονης που κατηγορείται ότι δηλητηρίασε με υδράργυρο τον σύζυγό της

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Champions League live: Η Κλαμπ Μπριζ ισοφάρισε τη Μίλαν με την αλλαγή της

Ρευματοκλοπή: Αυξάνουν τα πρόστιμα σε όσους «πειράζουν» τα ρολόγια

Άνδρας έδωσε τέλος στη ζωή του μέσα σε στρατολογικό γραφείο στην Ουκρανία για να γλιτώσει την επιστράτευση

Σκυλακάκης: Δεν καταργείται το πράσινο τιμολόγιο

Σταϊκούρας: Τέλος του 2024 έτοιμο το σχέδιο για τον νέο ΟΣΕ

Καρκίνος πνεύμονα: Το «Σωτηρία» αναζητά 200 εθελοντές ενεργούς ή πρώην καπνιστές για συμμετοχή σε μελέτη