Κασσελάκης: «Παράνομη» η συμμετοχή Βερναρδάκη στην ψηφοφορία για τη μομφή εναντίον μου

16:28 - 22/10/2024

Να δώσει εξηγήσεις καλεί την γραμματέα του ΣΥΡΙΖΑ, Ράνια Σβίγκου ο Στέφανος Κασσελάκης υποστηρίζοντας ότι παρανόμως ψήφισε ο Χριστόφορος Βερναρδάκης την πρόταση μομφής εναντίον του που οδήγησε στην έκπτωσή του από το αξίωμα του προέδρου του κόμματος.  Όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή του το Γραφείο Τύπου του Στέφανου Κασσελάκη: «Ο κ. Χριστόφορος Βερναρδάκης σε πρόσφατη συνέντευξή ... Περισσότερα To άρθρο Κασσελάκης: «Παράνομη» η συμμετοχή Βερναρδάκη στην ψηφοφορία για τη μομφή εναντίον μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κασσελάκης: "Παράνομη" η συμμετοχή Βερναρδάκη στην ψηφοφορία για τη μομφή εναντίον μου

"Η γραμματέας του ΣΥΡΙΖΑ, Ράνια Σβιγκου, οφείλει να δώσει άμεσα πειστικές εξηγήσεις" τονίζει ο πρώην πρόεδρος του κόμματος

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Λανουλα για το ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Κανένα πέναλτι! Ο Μπάμπα βάζει κόντρα και ο Λιβάι Γκαρσία τον κλωτσάει στη γάμπα

IDF: «Έχουμε νικήσει την Χεζμπολάχ όπου έχουμε συγκρουστεί» – Το Ιράν υποβαθμίζει τα ισραηλινά αντίποινα

Χρηματιστήριο Αθηνών: «Βουτιά» στις 1.410 μονάδες – Στο επίκεντρο των ρευστοποιήσεων τραπεζικές μετοχές, Viohalco και ΔΕΗ

Αμαλιάδα: Kαι τέταρτο μωρό νεκρό στα χέρια της ίδιας γυναίκας στην Αναλιάδα - «Οι συμπτώσεις με έβαλαν σε υποψία»

ΠΑΟΚ – Βικτόρια Πλζεν: Η ομάδα της Τσεχίας καλεί τους οπαδούς της «στην ελληνική κόλαση»

Σταύρος Ζαλμάς: «Είχα stalker, χτυπούσε το τηλέφωνο και έκλαιγα»