Μαρία Σολωμού: Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος σχολιάσει ότι βγαίνω γυμνή στο έργο

13:00 - 22/10/2024

Είναι γελοίος ο ηλικιακός ρατσισμός, δήλωσε μεταξύ άλλων η ηθοποιός

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σολωμού: «Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος σχολιάσει ότι βγαίνω γυμνή στο έργο, γελοίος ο ηλικιακός ρατσισμός, σβήνω αυτά τα σχόλια» (vid)

«Το γυμνό είναι ένα κομμάτι άσχετο με το έργο», είπε η Μαρία Σολωμού.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Μαρία Σολωμού: «Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος σχολιάσει ότι βγαίνω γυμνή στο έργο»

Στην εκπομπή «Πρωινό ΣουΣου» και τον Σαράντη Μαριεττή έδωσε συνέντευξη η Μαρία Σολωμού, στο πλαίσιο της πρεμιέρας του θεατρικού μονολόγου της «Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α.».Στην εκπομπή «Πρωινό ΣουΣου» και τον Σαράντη Μαριεττή έδωσε συνέντευξη η Μαρία Σολωμού, στο πλαίσιο της πρεμιέρας του θεατρικού μονολόγου της «Μ.Α.Ι.Ρ.Ο.Υ.Λ.Α.».Όπως τόνισε χαρακτηριστικά στα όσα είπε: «Είχα πολύ άγχος για την πρεμιέρα μου, αλλά ένιωσα ασφάλεια που είχα δικά μου άτομα στο κοινό. Το πιο δύσκολο πράγμα στο θεατρικό έργο ήταν που ήμουν μόνη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Σολωμού: «Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος σχολιάσει ότι βγαίνω γυμνή στο έργο»

Στην εκπομπή «Πρωινό ΣουΣου» και τον Σαράντη Μαριεττή έδωσε συνέντευξη η Μαρία Σολωμού, στο πλαίσιο της πρεμιέρας του θεατρικού μονολόγου […] The post Μαρία Σολωμού: «Δεν με ενδιαφέρει αν κάποιος σχολιάσει ότι βγαίνω γυμνή στο έργο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ζέρζοβα: Η σπουδαιότητα μιας παραδοσιακής ταβέρνας

Γκλέτσος: Θα επανέλθω με επιστημονική μελέτη για τις ιερόδουλες - Δείτε βίντεο

Ισπανία: Οι αεροπορικές εταιρίες αναμένουν αύξηση των χειμερινών πωλήσεων λόγω της σύγκρουσης στη Μέση Ανατολή

Σάρα Τζέσικα Πάρκερ: Τιμήθηκε για τη φιλανθρωπική της δράση στα «Golden Heart Awards»

Ο Πούτιν επιχειρεί επίδειξη δύναμης στη Σύνοδο των BRICS+, οι νέες χώρες και ο ρόλος της Τουρκίας

Η Αντζελίνα Τζολί και ο ράπερ Ακάλα πέρασαν μαζί δύο νύχτες σε ξενοδοχείο στο Λονδίνο