Νάντια Μπουλέ: "Η κόρη μου λειτούργησε σαν μια υπενθύμιση ότι ο χρόνος περνάει και η ζωή είναι μία"

09:36 - 22/10/2024

«Όταν με ρωτάνε πώς καταφέρνω και τα συνδυάζω όλα απαντάω ότι, πολύ απλά, δεν τα καταφέρνω», δηλώνει η Νάντια Μπουλέ - «Θέλω να βλέπει πως κάθε όνειρο έχει κόπο και ταυτόχρονα μεγάλη χαρά»

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Το 'μοντέλο' Ζαχαράκη 'επτά νομά σ’ ένα δωμά', η ρομαντική απόδραση Κασσελάκη σε πεντάστερο στην Αρκαδία και το νέο 'κοστούμι' του Τσίπρα

Καμπότζη: Βρήκαν το τεράστιο "ψάρι-φάντασμα" 20 χρόνια μετά την τελευταία φορά που το είδαν - "Σημάδι ελπίδας, σημαίνει ότι δεν είναι πολύ αργά"

Παπαφιλίππου στα Παραπολιτικά 90,1: Από τις αρχές του χρόνου οι παραβάσεις των οδηγών έχουν αυξηθεί σημαντικά - Έχουμε μια μείωση των θανατηφόρων τροχαίων

Έλον Μασκ: Μοιράζει καθημερινά 1 εκατ. δολάρια σε Αμερικανούς ψηφοφόρους - Είναι νόμιμο αυτό;

ΠΑΣΟΚ: Συγχαρητήρια επιστολή από τον Ισπανό πρωθυπουργό, Πέδρο Σάντσεθ, στον Νίκο Ανδρουλάκη

Κατερίνα Καραβάτου: "Η στιγμή που θα πω κάτι για την προσωπική μου ζωή, θα είναι η στιγμή που θα νιώθω βέβαιη για κάτι"