Survivor: «Έβγαλε τα βρακιά του και μου το έδειξε» - Χαμός με την Εκατερίνα και τον Γιάννη

23:38 - 21/10/2024

Survivor: Όλοι εναντίον της Εκατερίνα φαίνεται να είναι στην ομάδα των «Αετών», με την ίδια να τονίζει ότι δεν θα…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαμός στο Survivor: «Κατέβασε το εσώρουχο και μου έδειξε τον κ..ο του» λέει η Ekaterina για τον Γιάννη

Επίθεση από τους συμπαίκτες της νιώθει ότι δέχεται η Ekaterina Litvinova στο Survivor, επειδή, όπως λέει, εκείνοι θέλουν να τη διώξουν. Μιλώντας στην κάμερα, η παίκτρια του ριάλιτι επιβίωσης, μίλησε για τον καυγά της με τον Γιάννη Ρηγάκη, λέγοντας μάλιστα ότι κατέβασε το εσώρουχό του και τής έδειξε τα οπίσθιά του. «Χθες δέχθηκα επίθεση από την ομάδα μου από εκεί που δεν το περίμενα. Ο Γιάννης δεν ξέρω τι έπαθε χθες- μάλλον λόγω της πανσελήνου. Δεν ξέρω τι τον έπιασε κι από την αρχή μού μιλούσε με φωνές. Μου είπε να μη συμμετέχω στα παιχνίδια και να λέω ότι κάτι με πονάει. Μου το είπε γιατί θα χάσουμε» είπε αρχικά η παίκτρια του Survivor. «Άρχισε να μου φωνάζει και μου είπε χίλιες δυο κακί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Πυροσβεστική: 37 αγροτοδασικές πυρκαγιές το τελευταίο 24ωρο σε όλη την χώρα

Προειδοποίηση Ιράν σε ΗΠΑ: «Θα φέρουν την πλήρη ευθύνη αν επιτεθεί το Ισραήλ»

Ο «Πικάσο με τις πάνες» έγινε σταρ στο Instagram και τον κόσμο της τέχνης στα 3 του χρόνια

Φωτιά στην Εύβοια - Άμεση κινητοποίηση της Πυροσβεστικής

Φωτιά τώρα LIVE: Δείτε όλα τα ενεργά μέτωπα

Σχολεία: Μεγάλη προσοχή με τις απουσίες - Τι ισχύει με την γιορτή της 28ης Οκτωβρίου