Φάνης Μουρατίδης: «Ο πρώτος άνθρωπος που είπα για το Money Drop ήταν η Άννα Μαρία»

20:45 - 21/10/2024

«Κάθε επιλογή μου έχει να κάνει με την οικογένειά μου. Οπότε είναι αδύνατον να μην το συζητήσω με τη γυναίκα μου» είπε ο Φάνης Μουρατίδης για την σύζυγό του Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους. Δηλώσεις στην κάμερα της Super Κατερίνα και στην Ελισάβετ Οικονόμου παραχώρησε ο Φάνης Μουρατίδης λίγο πριν τη μεγάλη πρεμιέρα του Money Drop στον ... Περισσότερα To άρθρο Φάνης Μουρατίδης: «Ο πρώτος άνθρωπος που είπα για το Money Drop ήταν η Άννα Μαρία» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Survivor: Σημερινοί νικητές οι Κίτρινοι – Στο στόχαστρο των Πράσινων η Εκατερίνα

«Η Μάγισσα»: Ο Σίλβιο μαθαίνει το ύποπτο παρελθόν του Τζουζέπε

Ολυμπιακός: Η λογομαχία Λαρεντζάκη – Μπράουν την ώρα του αγώνα, η άμεση αλλαγή τους και η selfie συμφιλίωσης

«Τσίριζα, έκλαιγα και αυτός με χτυπούσε», λέει η 13χρονη για τον βιασμό της στη Μυτιλήνη

Ο Λορέντζο Μπράουν MVP του Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, όλα όσα έκανε ο Αμερικανός γκαρντ στο ΟΑΚΑ

Grand Hotel: Ένα μυστικό αποκαλύπτεται και εμπλέξει τον Ρήγα στην εξαφάνιση της Βασιλικής