Ορθούλα Παπαδάκου για τη σκλήρυνση κατά πλάκας: Μέχρι να γίνει η διάγνωσή μου πέρασα μια τρέλα

15:45 - 21/10/2024

Δεν πρέπει να έχουμε δεδομένη τη ζωή, πρόσθεσε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ορθούλα Παπαδάκου για τη σκλήρυνση κατά πλάκας: "Μέχρι να γίνει η διάγνωσή μου δεν ήξερα τι είχα - Πέρασα μια τρέλα"

«Έκανα ένα βήμα πίσω όταν έχασα τον ανιψιό μου γιατί είναι αυτοάνοσο και δεν μπορούσα να ελέγξω τον εαυτό μου», συμπλήρωσε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ορθούλα Παπαδάκου για τη σκλήρυνση κατά πλάκας: «Μέχρι να γίνει η διάγνωσή μου πέρασα μια τρέλα»

«Να λέμε δόξα τω Θεώ κάθε μέρα που είμαστε εδώ. Δεν πρέπει να έχουμε δεδομένη τη ζωή», είπε η Ορθούλα Παπαδάκου. Για το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει και τη συμμετοχή της στο ριάλιτι επιβίωσης, μίλησε σήμερα το πρωί (21.10.2024) η Ορθούλα Παπαδάκου στην εκπομπή «Breakfast@star». Η πρώην μπασκετμπολίστρια αποκάλυψε πως πέρασε μία δύσκολη περίοδο όταν ... Περισσότερα To άρθρο Ορθούλα Παπαδάκου για τη σκλήρυνση κατά πλάκας: «Μέχρι να γίνει η διάγνωσή μου πέρασα μια τρέλα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ορθούλα Παπαδάκου: «Μέχρι να γίνει η διάγνωσή μου δεν ήξερα τι είχα, πέρασα μια τρέλα»

Η Ορθούλα Παπαδάκου παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Λιλή Πυράκη. Η επιχειρηματίας μίλησε για την απόφασή της να […] The post Ορθούλα Παπαδάκου: «Μέχρι να γίνει η διάγνωσή μου δεν ήξερα τι είχα, πέρασα μια τρέλα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ορθούλα Παπαδάκου για σκλήρυνση κατά πλάκας: «Μέχρι να γίνει η διάγνωσή μου δεν ήξερα τι είχα»

Για τον λόγο που αποφάσισε να αποτραβηχτεί από τα φώτα της δημοσιότητας, αλλά και το πρόβλημα To άρθρο Ορθούλα Παπαδάκου για σκλήρυνση κατά πλάκας: «Μέχρι να γίνει η διάγνωσή μου δεν ήξερα τι είχα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Παραλήρημα παρουσιάστριας στην Τουρκία: Να καεί στην κόλαση ο Γκιουλέν, δεν με ενδιαφέρουν οι δημοσιογραφικές αρχές - Βίντεο

Πόλεμος στο Ισραήλ: Στα χέρια του Τελ Αβίβ αιγυπτιακό σχέδιο για εκεχειρία στη Γάζα - Τι προβλέπει για τους ομήρους, «κλειδί» η νέα ηγεσία της Χαμάς

Περιστέρι: Συνελήφθη 14χρονος για απόπειρα ληστείας με απειλή χρήσης κατσαβιδιού

Κρις Τζένερ για τα γενέθλια της Κιμ Καρντάσιαν: Είμαι υπερήφανη για σένα κάθε μέρα

Συνελήφθησαν δύο ανήλικοι στα Χανιά για κλοπή

Ζινεντίν Ζιντάν: Η Σαουδική Αραβία τον θέλει για προπονητή της Εθνικής ομάδας