Οδηγός λεωφορείου κατέβασε εθελοντή πυροσβέστη επειδή φορούσε αρβύλες - «Μου είπε ότι θα χαλάσουν το πάτωμα»

14:28 - 21/10/2024

Σε μια απίστευτη καταγγελία προχώρησε εθελοντής πυροσβέστης στην Κηφισιά, καθώς όπως υποστηρίζει, οδηγός λεωφορείου τον κατέβασε από το όχημα επειδή φορούσε αρβύλες. Όπως κατήγγειλε στον ΣΚΑΪ ο εθελοντής πυροσβέστης το πρωί του περασμένου Σαββάτου (19.10.24) επιβιβάστηκε στο λεωφορείο της γραμμής 509 στην Κηφισιά, προκειμένου να μεταβεί στην υπηρεσία του στον Άγιο Στέφανο. Μόλις ο Σταύρος ... Περισσότερα To άρθρο Οδηγός λεωφορείου κατέβασε εθελοντή πυροσβέστη επειδή φορούσε αρβύλες - «Μου είπε ότι θα χαλάσουν το πάτωμα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καταγγελία πως οδηγός λεωφορείου κατέβασε εθελοντή πυροσβέστη λόγω των αρβυλών του (vid)

«Μου είπε ότι θα κάνω ζημιά στο πάτωμα», αποκαλύπτει ο εθελοντής πυροσβέστης τον οποίο κατέβασε οδηγός λεωφορείου επειδή φορούσε... τα άρβυλα.

Διαβάστε το στο Gazzetta
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Τραμ χτύπησε 14χρονο στη Γλυφάδα – «Είναι πολύ επικίνδυνο το σημείο», λέει ο πατέρας του

Ο Νίκολα Μιλουτίνοφ επέστρεψε στη δράση στο Καρδίτσα – Ολυμπιακός και αποθεώθηκε

Από το My Style Rocks στα «Μις Υφήλιος» η Χριστιάνα Κατσιέρη, εκπροσωπώντας την Ελλάδα

Σούπερ Μάρκετ: Μειώσεις τιμών για τουλάχιστον δύο μήνες – Ποιες είναι οι συγκεκριμένες κατηγορίες προϊόντων

Πολεμική Αεροπορία: Πλάνα από διάσωση τραυματία στο Παγγαίο όρος με ελικόπτερο Super Puma

Ο Σάσα Βεζένκοφ έγινε «διψήφιος» από το πρώτο πεντάλεπτο του Καρδίτσα – Ολυμπιακός