ΔΙΜΕΑ: Πρόστιμα 153.000 ευρώ για απομιμητικά προϊόντα

13:27 - 21/10/2024

Οι έλεγχοι πραγματοποιήθηκαν την περίοδο από 14 έως 16 Οκτωβρίου 2024

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΔΙΜΕΑ: Πρόστιμα ύψους 153.000 ευρώ για απομιμητικά προϊόντα μετά από ελέγχους σε Θεσσαλία και Μακεδονία

Επιβλήθηκαν πρόστιμα συνολικού ύψους 153.000 ευρώ και καταστράφικαν 16.959 τεμάχια απομιμητικών προϊόντων κατά την διάρκεια ελέγχων της ΔΙΜΕΑ, στις Περιφέρειες Θεσσαλίας και Κεντρικής Μακεδονίας. Οι έλεγχοι της ΔΙΜΕΑ πραγματοποιήθηκαν την περίοδο από 14 έως 16 Οκτωβρίου 2024, σε συνέχεια των ελέγχων που διενήργησε η υπηρεσία το προηγούμενο διάστημα και μετά από αξιοποίηση σχετικών πληροφοριών, ενώ ... Περισσότερα To άρθρο ΔΙΜΕΑ: Πρόστιμα ύψους 153.000 ευρώ για απομιμητικά προϊόντα μετά από ελέγχους σε Θεσσαλία και Μακεδονία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Γάζα: Οι IDF κάνουν εφόδους σε καταφύγια και συλλαμβάνουν άνδρες - Κλιμακώνεται η πολιορκία στο βόρειο τμήμα της

«Κατήγγειλα τον σύντροφο της φίλης μου για παρενόχληση και την έχασα - Είμαι 30 ετών και δεν έχω φίλες»

FIFA: Εκατό ποδοσφαιρίστριες με επιστολή τους ζητούν να διακόψει τη συνεργασία της με τη Saudi Aramco

50 Cent για τις κατηγορίες εις βάρος του Diddy: Εγώ σας τα έλεγα εδώ και 10 χρόνια

Νέα Ζηλανδία: Όριο τριών λεπτών για αποχαιρετισμούς θέσπισε διεθνές αεροδρόμιο

H Τζένιφερ Λόπεζ συνδύασε το κάπρι παντελόνι της με τις μπαλαρίνες που θα βλέπουμε παντού την επόμενη σεζόν