Η Έλενα Παπαρίζου ξέσπασε σε κλάματα όταν είδε τον πατέρα της σε βίντεο από τη Eurovision του 2005

12:45 - 21/10/2024

Συγκινήθηκε η Έλενα Παπαρίζου σε βίντεο για τη συμπλήρωση 20 χρόνων, από τη νίκη της, στη Eurovision. Μια εκδήλωση για τα 20 χρόνια από τη νίκη της Έλενας Παπαρίζου στη Eurovision οργάνωσε ο Ogae. Kατά τη διάρκεια της εκδήλωσης αυτής, προβλήθηκε και ένα βίντεο με backstage υλικό από τη συμμετοχή της τραγουδίστριας στο μουσικό διαγωνισμό. ... Περισσότερα To άρθρο Η Έλενα Παπαρίζου ξέσπασε σε κλάματα όταν είδε τον πατέρα της σε βίντεο από τη Eurovision του 2005 δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Παπαρίζου: Η στιγμή που ξεσπά σε κλάματα όταν βλέπει το βίντεο με τον πατέρα της από τη Eurovision 2005

Η τραγουδίστρια «λύγισε» βλέποντας τον πατέρα της που έχει φύγει από τη ζωή - Δείτε το σχετικό βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έλενα Παπαρίζου: Ξέσπασε σε κλάματα όταν είδε τον πατέρα της σε βίντεο από τη Eurovision 2005

"Ο μπαμπάς μου παιδιά, ο μπαμπάς μου", ανέφερε η Έλενα Παπαρίζου και ξέσπασε σε κλάματα

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Οδηγός λεωφορείου κατέβασε εθελοντή πυροσβέστη επειδή φορούσε αρβύλες - «Μου είπε ότι θα χαλάσουν το πάτωμα»

Μιχάλης Μητρούσης: «Ασφαλώς και θα συνεργαζόμουν με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

Kίνα: Οι τράπεζες μειώνουν τα επιτόκια δανεισμού προκειμένου να τονώσουν την ανάπτυξη 

Χάκαραν σκούπες – ρομπότ: Κυνηγούσαν κατοικίδια και εξέπεμπαν ρατσιστικά σχόλια

BMW Skytop για μόλις 50 εκλεκτούς

Επιδόματα: Με ανώτατο πλαφόν παροχών και τοπικές κλίμακες το βρετανικό μοντέλο που μελετά η ελληνική κυβέρνηση