Παλαιστίνιος αναγνώρισε το σπίτι όπου εξοντώθηκε ο ηγέτης της Χαμάς - «Ήταν το δικό μου»

12:45 - 21/10/2024

Αντιμέτωπος με μία έκπληξη βρέθηκε ένας Παλαιστίνιος κάτοικος της Ράφα βλέποντας τα ντοκουμέντα από την εξόντωση του ηγέτη της Χαμάς, Γιαχία Σινουάρ από δυνάμεις του Ισραήλ.  Ο λόγος για τον Ασράφ Άμπο Τάχα, ο οποίος, όπως υποστήριξε στο BBC, είναι ο ιδιοκτήτης του σπιτιού στο οποίο εξοντώθηκε ο ηγέτης της Χαμάς από τις Ένοπλες Δυνάμεις ... Περισσότερα To άρθρο Παλαιστίνιος αναγνώρισε το σπίτι όπου εξοντώθηκε ο ηγέτης της Χαμάς - «Ήταν το δικό μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

ΠΑΟΚ: Με τις αντιδράσεις του Λουτσέσκου στον πάγκο, η παρακάμερα του αγώνα με την ΑΕΚ

Απειλή Ισραήλ σε Χεζμπολάχ: «Θα σας ισοπεδώσουμε αν επιτεθείτε ξανά σε ηγέτη μας»

Ηγετική ομάδα με Γερουλάνο, Διαμαντοπούλου, Δούκα, ανακοίνωσε ο Ανδρουλάκης - 9μελες Συντονιστικό Πολιτικό Κέντρο

Οδηγός λεωφορείου κατέβασε εθελοντή πυροσβέστη επειδή φορούσε αρβύλες - «Μου είπε ότι θα χαλάσουν το πάτωμα»

Μιχάλης Μητρούσης: «Ασφαλώς και θα συνεργαζόμουν με τον Πέτρο Φιλιππίδη»

Kίνα: Οι τράπεζες μειώνουν τα επιτόκια δανεισμού προκειμένου να τονώσουν την ανάπτυξη