Κατερίνα Στικούδη: «Έχω ελάχιστες εμπειρίες στη ζωή μου, μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού»

10:09 - 21/10/2024

Η Κατερίνα Στικούδη μίλησε για τα προσωπικά της μπροστά στις κάμερες. Αναφέρθηκε στον σύζυγό της, τον οποίο γνώρισε στα 23 της χρόνια. Δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες έκανε το βράδυ της Κυριακής (20-10-2024) η Κατερίνα Στικούδη. Η γνωστή τραγουδίστρια και παρουσιάστρια, απάντησε σχετικά με το αν έχει βγει με κάποιον που την προσέγγισε μέσω των social ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Στικούδη: «Έχω ελάχιστες εμπειρίες στη ζωή μου, μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στικούδη: Γνώρισα τον άντρα μου στα 23 οπότε έχω εμπειρίες μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού

Δεν το μετανιώνω, ίσα ίσα, πρόσθεσε 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Σκλαβενίτης: Επέκταση στην Κύπρο με την εξαγορά του Παπαντωνίου

Ο Εθνικός Νέου Κεραμιδίου καταγγέλλει βανδαλισμούς στο γήπεδό του από οπαδούς του Πιερικού

3 εύκολα ντιπ που μπορείτε να φτιάξετε την ίδια στιγμή που θα έρθουν οι καλεσμένοι

Το σπίτι - φρούριο του Φετουλάχ Γκιουλέν στην Πενσιλβάνια των ΗΠΑ που έμενε έως τον θάνατό του

Η χήρα του Αλεξέι Ναβάλνι υπόσχεται πως κάποια μέρα θα κατέβει για πρόεδρος στη Ρωσία

Χρηματιστήριο Αθηνών: Οριακή πτώση 0,07% – Στις 1.442,62 μονάδες ο Γενικός Δείκτης