Χάρης Ρώμας: «Δηλητήριο» για Σεφερλή – «Εγώ έχω παίξει στην Επίδαυρο, το εύχομαι και σε εκείνον»

09:36 - 21/10/2024

Ο Χάρης Ρώμας ρωτήθηκε για τον Μάρκο Σεφερλή, με αφορμή τις αντιδράσεις ορισμένων, για την καλοκαιρινή παράσταση στο Δελφινάριο. Δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες που τον περίμεναν έξω από τα στούντιο του Mega, την Κυριακή 20 Οκτωβρίου του 2024, έκανε ο Χάρης Ρώμας. Ο γνωστός ηθοποιός και σεναριογράφος, αποχωρώντας από την εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» ... Περισσότερα To άρθρο Χάρης Ρώμας: «Δηλητήριο» για Σεφερλή – «Εγώ έχω παίξει στην Επίδαυρο, το εύχομαι και σε εκείνον» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Printec – Βογιατζόγλου: Διεύρυνση της συνεργασίας σε ρομποτικά συστήματα logistics

Διαμαντής Καραναστάσης: «Η Ζωή Κωνσταντοπούλου είναι ένα σκανδαλιάρικο κοριτσάκι»

Ραζόν Ρόντο: Video από τη σύλληψή του για κατοχή όπλου και μαριχουάνας - «Δεν με νοιάζει ποιος είναι» είπε ο αστυνομικός

Χάρης Δούκας και Γεωργία Πολυτάνου στις πρώτες δηλώσεις μετά τον γάμο τους – Η ατάκα της νύφης για τον γαμπρό

Φωτιά στην Κερατέα: Ισχυρές δυνάμεις στο σημείο

Ο Ντόναλντ Τραμπ έβαλε ποδιά και τηγάνισε πατάτες στα McDonald’s για να «τρολάρει» την Κάμαλα Χάρις