Γιάννης Σπαλιάρας: «Έχω μετανιώσει τη δήλωση που έκανα για τις γυναίκες, έχω κάνει πολλά άλλα πράγματα»

09:09 - 21/10/2024

Ο Γιάννης Σπαλιάρας ρωτήθηκε για την πολυσυζητημένη δήλωση που είχε κάνει για τις γυναίκες. Ο ηθοποιός τόνισε πως θα ήθελε ο κόσμος, να τον θυμάται για τη δουλειά του. Σε βραδινή έξοδο συνάντησε τον Γιάννη Σπαλιάρα η κάμερα της εκπομπής Happy Day του Alpha. Ο Γιάννης Σπαλιάρας παραδέχτηκε ότι έχει μετανιώσει για τη δήλωση που ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Σπαλιάρας: «Έχω μετανιώσει τη δήλωση που έκανα για τις γυναίκες, έχω κάνει πολλά άλλα πράγματα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Printec – Βογιατζόγλου: Διεύρυνση της συνεργασίας σε ρομποτικά συστήματα logistics

Διαμαντής Καραναστάσης: «Η Ζωή Κωνσταντοπούλου είναι ένα σκανδαλιάρικο κοριτσάκι»

Ραζόν Ρόντο: Video από τη σύλληψή του για κατοχή όπλου και μαριχουάνας - «Δεν με νοιάζει ποιος είναι» είπε ο αστυνομικός

Χάρης Δούκας και Γεωργία Πολυτάνου στις πρώτες δηλώσεις μετά τον γάμο τους – Η ατάκα της νύφης για τον γαμπρό

Φωτιά στην Κερατέα: Ισχυρές δυνάμεις στο σημείο

Ο Ντόναλντ Τραμπ έβαλε ποδιά και τηγάνισε πατάτες στα McDonald’s για να «τρολάρει» την Κάμαλα Χάρις