Ολονύχτιο σφυροκόπημα στη Βηρυτό από το Ισραήλ: Στόχοι οι χρηματοδότες της Χεζμπολάχ

06:36 - 21/10/2024

Νέος γύρος κλιμάκωσης στη Μέση Ανατολή, όπου αεροπορικές επιδρομές του Ισραήλ έπληξαν τέσσερα υποκαταστήματα του χρηματοπιστωτικού ιδρύματος που συνδέεται με τη Χεζμπολάχ στη Βηρυτό.  Σύμφωνα με το λιβανικό πρακτορείο ειδήσεων ANI, τέσσερα πλήγματα σε διάφορα σημεία του νότιου τομέα της Βηρυτού έθεσαν στο στόχαστρο «θυγατρικές της Al-Qard al-Hassan», μίας χρηματοπιστωτικής εταιρείας σε βάρος της οποίας ... Περισσότερα To άρθρο Ολονύχτιο σφυροκόπημα στη Βηρυτό από το Ισραήλ: Στόχοι οι χρηματοδότες της Χεζμπολάχ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

«Βολές» Ηλιόπουλου σε Λουτσέσκου: «Προβοκατόρικη συμπεριφορά με χειρονομίες, ψευτομαγκιές και συνοδεία ψευδοφουσκωτών»

Σοφία Μπους για τα γενέθλια της αγαπημένης της: «Είσαι ο ήλιος σε ανθρώπινη μορφή»

Γιορτή του Σινεμά 2024: Ποια μέρα θα μπορείτε να δείτε όλες τις ταινίες με 2 ευρώ

Χάρης Ρώμας: «Δηλητήριο» για Σεφερλή – «Εγώ έχω παίξει στην Επίδαυρο, το εύχομαι και σε εκείνον»

Πούτιν: Τριπλασιάστηκε το εμπόριο Ρωσίας – Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων τριπλασιάστηκε τα τελευταία τρία χρόνια

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Ακούγεται ωραία το κυρία Μόργκαν, στον άντρα μου δεν αρέσουν όσα συμβαίνουν»