Τι έγινε στο πάρτυ ανανέωσης όρκου αγάπης Αλέξη Πατέλη με  Μάικλ, οι «Σπαρτιάτες» φέρνουν πιο κοντά ΝΔ- ΠΑΣΟΚ; Άκυρον η συγκέντρωση Κασσελάκη στην πλατεία Κολοκοτρώνη, η κινητοποίηση για τις επενδύσεις, τα απόνερα των απευθείας αναθέσεων, οι δήμαρχοι που θ

05:54 - 21/10/2024

Ανανέωση Όρκου Την ίδια ώρα που ο δήμαρχος Αθηνέων Χάρης Δούκας παντρευόταν με θρησκευτικό γάμο την αγαπημένη του Γεωργία Πολυτάνου στη Θήβα, ανανέωναν τους όρκους αγάπης και πίστης ο επικεφαλής του οικονομικού γραφείου του πρωθυπουργού Αλέξης Πατέλης με τον σύζυγό του Μάικλ. Γνωρίστηκαν το 2004 στο Λονδίνο. «Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά» δήλωσε σε ... Περισσότερα To άρθρο Τι έγινε στο πάρτυ ανανέωσης όρκου αγάπης Αλέξη Πατέλη με  Μάικλ, οι «Σπαρτιάτες» φέρνουν πιο κοντά ΝΔ- ΠΑΣΟΚ; Άκυρον η συγκέντρωση Κασσελάκη στην πλατεία Κολοκοτρώνη, η κινητοποίηση για τις επενδύσεις, τα απόνερα των απευθείας αναθέσεων, οι δήμαρχοι που θα κλαίνε όλοι μαζί στη Ρόδο, αυξάνεται ο τζίρος των πρατηρίων καυσίμω

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Ακούγεται ωραία το κυρία Μόργκαν, στον άντρα μου δεν αρέσουν όσα συμβαίνουν»

Στο 7,9% τα θετικά από τα 134.000 δωρεάν self tests για τον καρκίνο του παχέος εντέρου

Με Παναθηναϊκός – ΑΕΚ στην Basket League οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Σάλος στην Τουρκία με τη «συμμορία των βρεφών» - Μετέφεραν νεογέννητα σε ιδιωτικές ΜΕΘ - Νεκρά τουλάχιστον 21 μωρά

Γιάννης Σπαλιάρας: «Έχω μετανιώσει τη δήλωση που έκανα για τις γυναίκες, έχω κάνει πολλά άλλα πράγματα»

Handelsblatt: Η Henkel κλείνει εργοστάσιο της στη Γερμανία