Βάσω Λασκαράκη: Περιγράφει το συμβάν με τους φωτογράφους – «Έχασα την ψυχραιμία μου για πρώτη φορά μπροστά στο παιδί»

23:57 - 20/10/2024

Η Βάσω Λασκαράκη ήταν καλεσμένη στο νέο επεισόδιο της εκπομπής «Μαμα-δες» το απόγευμα του Σαββάτου στην ΕΡΤ. Ανάμεσα σε άλλα, μάλιστα, η γνωστή ηθοποιός αποκάλυψε την μοναδική φορά που απευθύνθηκε στα media αλλά και τη στιγμή που έχασε την ψυχραιμία της απέναντι τους. Ειδικότερα, η Βάσω Λασκαράκη εξομολογήθηκε αρχικά πως «νομίζω πως η μοναδική φορά […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάσω Λασκαράκη: «Έχασα την ψυχραιμία μου για πρώτη φορά μπροστά στο παιδί με τους φωτογράφους»

Την καλή της συνάδελφο, Βάσω Λασκαράκη φιλοξένησε η Τζένη Θεωνά στο νέο επεισόδιο της εκπομπής «Μαμα-δες» το απόγευμα του Σαββάτου στην […] The post Βάσω Λασκαράκη: «Έχασα την ψυχραιμία μου για πρώτη φορά μπροστά στο παιδί με τους φωτογράφους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Τα oversized scrunchies είναι το it αξεσουάρ μαλλιών φέτος το φθινόπωρο

Σπιτικό άλειμμα φουντουκιού

Η Όλγα Κεφαλογιάννη και ο Μίνως Μάτσας ξανά στα δικαστήρια – Η άφιξη της Υπουργού Τουρισμού στην Ευελπίδων

Φώτης Σεργουλόπουλος: Η πρώτη του αντίδραση on camera μετά την αποκάλυψη του γάμου του με τον Βαγγέλη Γερασίμου

7 τυχερά φυτά που θα γεμίσουν θετική ενέργεια στο σπίτι σου

Τα leopard παπούτσια είναι εδώ για να αναβαθμίσουν τα looks!