Συγκλονίζει ο έξι φορές χρυσός Ολυμπιονίκης, Κρις Χόι: Έχω καρκίνο στο τελικό στάδιο και δύο με τέσσερα χρόνια ζωής

08:27 - 20/10/2024

Ο 48χρονος θρύλος της ποδηλασίας πίστας περιγράφει πώς ανακάλυψε ότι νοσεί και αποκάλυψε πως η σύζυγός του διαγνώστηκε με σκλήρυνση κατά πλάκας

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο έξι φορές χρυσός Ολυμπιονίκης Κρις Χόι: Στο τελικό στάδιο του καρκίνου - "Έχω δύο με τέσσερα χρόνια ζωής"

«Όλοι γεννηθήκαμε και όλοι πεθαίνουμε, και αυτό είναι απλώς μέρος της διαδικασίας», ήταν τα λόγια του Κρις Χόι στους Sunday Times

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Στο τελικό στάδιο καρκίνου ο 6 φορές χρυσός Ολυμπιονίκης, Κρις Χόι – «Έχω δύο με τέσσερα χρόνια ζωής»

Σοκάρει η αποκάλυψη του έξι φορές χρυσού  Ολυμπιονίκη της ποδηλασίας, σερ Κρις Χόι ότι ο καρκίνος από τον οποίο πάσχει είναι σε τελικό στάδιο. Ο θρύλος της ποδηλασίας ανέφερε ότι οι γιατροί του είπαν ότι έχει «δύο με τέσσερα χρόνια» ζωής εξαιτίας του καρκίνου. Ο Κρις Χόι είχε κάνει γνωστό από τον περασμένο Φεβρουάριο ότι ... Περισσότερα To άρθρο Στο τελικό στάδιο καρκίνου ο 6 φορές χρυσός Ολυμπιονίκης, Κρις Χόι – «Έχω δύο με τέσσερα χρόνια ζωής» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Μέσι: Νέο χατ-τρικ, το δεύτερο μέσα στην εβδομάδα, με την Ίντερ Μαϊάμι - Δείτε τα γκολ

Αντζελίνα Τζολί: Λατρεύω την Ελλάδα και τους Έλληνες

Freud Oriental: Ιαπωνική fusion κουζίνα σε ένα κομψό χώρο

Ο απλός κανόνας για μια οργανωμένη ντουλάπα – Βίντεο

Μέση Ανατολή: Στο Ιράν ο υπαρχηγός της Χεζμπολάχ υπό τον φόβο των ισραηλινών επιδρομών

Χρυσός: Αγοράζουν οι Έλληνες μετά το «ράλι» της χρυσής λίρας - Πόσο έχει αυξηθεί η τιμή της