Νίνο: Η αναφορά στην προσωπική του ζωή μετά την είδηση για τον οριστικό χωρισμό από τη Josephine – «Είμαι ήρεμος»

23:53 - 19/10/2024

Δηλώσεις στην κάμερας της εκπομπής «Weekenders» έκανε ο Νίνο, ο οποίος μίλησε για όλους και για To άρθρο Νίνο: Η αναφορά στην προσωπική του ζωή μετά την είδηση για τον οριστικό χωρισμό από τη Josephine – «Είμαι ήρεμος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίνο: Η αναφορά στην προσωπική του ζωή μετά τον χωρισμό από τη Josephine – «Είμαι ήρεμος»

Ο Νίνο μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Weekenders» για όλους και για όλα. Ο γνωστός τραγουδιστής μεταξύ άλλων, μίλησε για το νέο τραγούδι «Vanilla» που θα κυκλοφορήσει αλλά και για την προσωπική του ζωή. «Το νέο μου τραγούδι λέγεται “Vanilla” και θα κυκλοφορήσει στις 31 Οκτωβρίου. Είμαι πολύ χαρούμενος που θα παρουσιάσω κάτι χαρούμενο», είπε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Γιώργος Μαζωνάκης: Η ατάκα «καρφί» στο The Voice μετά τη δικαστική διαμάχη με την αδελφή του, Βάσω Μαζωνάκη

Χριστίνα Μπόμπα: Νέες φωτογραφίες μέσα από το νοσοκομείο με την κόρη της

Κώστας Τσουρός: Η εξομολόγηση για την προσωπική του ζωή – «Είμαι διεκδικητικός και πάρα πολύ εγωιστής – Θέλω την αποκλειστικότητα»

Survivor – Ekaterina: «Έβγαλε το εσώρουχό του – Η Ελένη κοίταξε γιατί ο άνδρας της είναι 50 χρονών και δεν βλέπει συχνά»

Μαύροι κύκλοι κάτω από τα μάτια: 6 τρόποι να τους αντιμετωπίσεις σε συνδυασμό με την καθημερινή χρήση της κρέμας

Δίαιτα: Το διατροφικό πλάνο που θα ενισχύσει το ανοσοποιητικό σου τώρα που ο χειμώνα πλησιάζει