Ελένη Καρακάση: «Μου έβαλαν τη ρόμπα, είχα τα σωληνάκια, κρύωνα και μου ζήτησε να βγάλουμε selfie»

23:52 - 19/10/2024

Με αφορμή τη σειρά Grand Hotel του ΑΝΤ1, η Ελένη Καρακάση παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο […] The post Ελένη Καρακάση: «Μου έβαλαν τη ρόμπα, είχα τα σωληνάκια, κρύωνα και μου ζήτησε να βγάλουμε selfie» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Καρακάση: Eίχα κάνει χειρουργείο, ενώ είχα τα σωληνάκια και κρύωνα, μία νοσοκόμα ζήτησε να βγάλουμε selfie

Ήμουν κίτρινη, αλλά δέχθηκα να βγάλουμε selfie, δεν μπορούσα να της αρνηθώ, συμπλήρωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Καρακάση: «Ήμουν με τα σωληνάκια και κίτρινη αλλά δέχθηκα να βγάλουμε selfie»

«Είναι ελάχιστες οι φορές που έχω έρθει σε δύσκολη θέση» δήλωσε η Ελένη Καρακάση. Η Ελένη Καρακάση έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και στον Ανδρέα Θεοδώρου και μίλησε για την άβολη στιγμή που έχει ζήσει στο νοσοκομείο όταν πήγε να κάνει χειρουργείο και της ζήτησαν μία… selfie. Πως διαχειρίζεσαι την αναγνωρισιμότητα; Δέχομαι πολλή αγάπη από ... Περισσότερα To άρθρο Ελένη Καρακάση: «Ήμουν με τα σωληνάκια και κίτρινη αλλά δέχθηκα να βγάλουμε selfie» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Φάρμα – Απίστευτη δήλωση: «Τον πιάνει για να ξεφορτώνει τις καύ… του»

The Voice – Γιώργος Μαζωνάκης: «Τα σόγια είναι καταστροφές πολλές φορές, να ξέρετε»

Φάρμα – Πετάχτηκε στον τάκο και προκλήθηκαν έντονες αντιδράσεις: «Έχει καβαλήσει πολύ το καλάμι και προσβάλλει»

Τηλεθέαση: Ποιο πρόγραμμα πήρε την πρωτιά στην prime time της Κυριακής;

Το Money Drop με τον Φάνη Μουρατίδη έκανε πρεμιέρα στη late night ζώνη του Alpha

Θανάσης Πάτρας: «Με την μετακόμιση στον ΑΝΤ1 αισθάνομαι σαν το ΠΑΣΟΚ του ’81»